يكشنبه 27 مرداد 1398   21:30:25

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/10/19 چهارشنبه
نقش مردم در حفاظت از ثروت زنده شهر غیر قابل انکار است
رییس کمیسیون نظارت و تحول اداری بر ضرورت مشارکت شهروندان در حفاظت از محیط زیست تاکید کرد.


محمدحسین خلیلی اردکانی در اولین جشنواره همیاران مدیریت پسماند، با اشاره به اینکه محیط زیست ثروت زنده ماست، اظهار کرد: برگزاری این گونه جشنواره ها  نقش به سزایی در ایجاد روحیه همدلی میان شهروندان برای حفاظت از محیط زیست دارد.

وی با بیان اینکه تفکیک زباله ها از مبدا یکی از راهکارهای حفاظت از محیط زیست به شمار می رود، عنوان کرد: خوشبختانه این راهکار مورد استقبال شهروندان قرار گرفته و توسط فعالان محیط زیست در محلات در حال اجرا است.

در ادامه این جشنواره اصغر نصیری، رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج ضمن قدردانی از فعالان محیط زیست، هدف از برپایی جشنواره مذکور را اعتلای فرهنگ شهروندی در حفاظت ازحیط زیست دانست.

این مسئول با اشاره به اینکه رسانه ها در ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست نقش پررنگی دارند، از حضور فعال رسانه‌ها در این جشنواره قدردانی کرد.

وی همچنین همکاری و همدلی دستگاه های اجرایی و مشارکت مردمی را در پاکیزه نگهداشتن محیط زیست بسیار حایز اهمیت دانست و بر تحقق این مهم تاکید کرد.

لازم به توضیح است، اولین جشنواره همیاران مدیریت پسماند با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج، حامیان محیط زیست، شهروندان و مدیران شهری در فرهنگسرای کوثر برگزار شد.

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2379396
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20414350 تعداد بازديد زيرپورتال: 3872260 اين زيرپورتال امروز: 5279 سایت در امروز: 23739 اين صفحه امروز: 121
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.