سه‌شنبه 6 فروردين 1398   20:34:40
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/12/23 چهارشنبهشهردار کرج:
مدیران به جایِ خودرو، با پای پیاده مشکلات شهر را رصد کنند
شهردار کرج با تاکید به مدیران مبنی بر انجام بازدیدهای میدانی از نقاط زیر نظر حوزه خود، از آنها خواست گشت زنی با خودرو را کنار گذاشته و با پای پیاده مشکلات منطقه شان را رصد کنند.
دکتر اصغر نصیری با اشاره به اینکه میزان مراجعات و مشکلات در روزهای منتهی به نوروز بسیار افزایش می یابد، اظهار داشت: هیچ یک از اینها نباید مانع توجه و اجرای مسئولیت توسط مدیران شده و آنها باید با رصد مشکلات منطقه، بهترین تدابیر را برای استقبال از نوروز و سپری کردن روزهای پایانی سال، بیاندیشند.

شهردار کرج، گفت: تلاش ها و اقدامات خوبی در روزهای گذشته برای استقبال شهر از سال جدید انجام گرفته که امیدواریم در روزهای پایانی سال این اقدامات گسترش یافته و با تمام توان برای شاداب سازی و آماده کردن شهر در ایام نوروز، کوشیده شود.

وی، با اذعان بر اینکه توقع مردم این روزها نسبت به سایر روزهای سال بالاتر است و حجم کارها افزایش می یابد که ضروری است با سعه صدر و حفظ حرمت شهروندان به این خواسته ها و امور رسیدگی شود.

به گفته این مسئول، شهرداری به سبب وظایف و مسئولیت های محوله، دارای بیشترین اثربخشی در چهره شهر می باشد که این موضوع وظیفه این دستگاه را مضاعف می کند.

شهردار کرج، نظارت مدیران به واسطه گشت زنی های مداوم و بدون خودرو را مهمترین عامل اشراف آنان به مشکلات و خواسته های مناطق ذکر کرد و بیان داشت: از درون خودرو نمی توان به مشکلات پی برد بلکه ضروری است مدیران و مسئولان، با طی کردن مسیرهای مختلف به صورت پیاده، آسیب ها و نقاط ضعف مناطق خود را کشف و برطرف کنند.

كلمات كليدي : شهرداری كرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2339703
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17576307 تعداد بازديد زيرپورتال: 3340112 اين زيرپورتال امروز: 1832 سایت در امروز: 13652 اين صفحه امروز: 220
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.