دوشنبه 6 خرداد 1398   07:41:36

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/4/20 چهارشنبه
گام برداشتن مسولان درمسیر هموارسازی موانع قطار شهری کرج
رییس کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی شورای اسلامی شهر کرج، با حضور در بیست و هفتمین جلسه کارگروه فنی اجرایی پروژه خط 2 قطارشهری کرج از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
 
 احد رسولی عضو ناظر شورای اسلامی در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری، در جلسه یاد شده، به رفع مشکلات مطرح شده از سوی کارشناسان این سازمان پرداخت و خواستار تلاش بیشتر مسولان مربوطه به منظور فراهم کردن رفاه شهروندی شد.
 
وی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت صورت گرفته اعلام کرد: می بایست کارگروهی به منظور تثبیت استملاک زمین های مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه تشکیل شود تا خللی در روند عملیات طراحی و اجرا به وجود نیاید.
 
در ادامه جلسه بنا به دستور صلواتی سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی و تاکید عضو ناظر شورا در این سازمان، مقرر شد یکسان سازی طراحی معماری ورودی ایستگاه ها و نمای داخلی آن به صورت ویژه و متناسب با شرایط بومی و هویتی شهر کرج در دستور کار قرار گیرد.
 
شایان ذکر است پس از ارایه گزارشات و پیگیری مصوبات، بازدید جامعی از عملیات اجرایی ایستگاه صورت گرفت و مسولان حاضر از نزدیک در جریان جزییات کاری قرار گرفتند.
 
لازم به توضیح است، این جلسه در محل ایستگاه 45 متری گلشهر و با حضور رسولی، رییس کمیسیون سرمایه گذاری و تامین منابع مالی، صلواتی، سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی و دیگر مسولان سازمان و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
 كلمات كليدي : شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2356837
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18461328 تعداد بازديد زيرپورتال: 3484187 اين زيرپورتال امروز: 691 سایت در امروز: 3787 اين صفحه امروز: 43
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.