يكشنبه 27 مرداد 1398   22:01:06

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/10/19 چهارشنبه
قدر سرمایه‌های سبز شهرمان را بدانیم!
رییس سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از کاشت 800 اصله درخت چنار در حاشیه بلوار دانش و باغ سیب مهر شهر همزمان با اجرای پویش جای درختان کرج را خالی نگذاریم، خبر داد.

پیمان بضاعتی پور  با بیان اینکه طی فصل گذشته با همکاری منطقه 4 شهرداری 800 اصله نهال چنار در حاشیه بلوار دانش و باغ سیب مهر شهر کاشته شده گفت: فعالیت های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری محدود به هفته درختکاری نیست.

وی افزود: از فصل گذشته با آغاز پویش "جای درختان کرج را خالی نگذاریم" طرح‌های ویژه ای با هدف توسعه فضای سبز و ترویج فرهنگ درختکاری از سوی این سازمان برنامه ریزی  و در حال اجرا است.

رییس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اجرای این پویش گفت: پویش مذکور با هدف  افزایش سرانه فضای سبز، افزایش حس مسئولیت پذیری مردم  و توسعه فرهنگ مشارکتی شهروندان اجرایی شده است.

این مسئول ابراز کرد: امید است با اجرای این طرح بتوانیم شهروندان را در حفظ و نگهداشت درختان همراه کنیم.

وی اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح، درختان آسیب دیده ای که دیگر امکان احیای آنها مقدور نباشد با درختان شاداب و جوان جایگزین می شوند.

بضاعتی پور توضیح داد: در حال حاضر هزار و 450 اصله نهال چنار در منطقه جهانشهر  با همکاری منطقه 8 شهرداری کرج درحال کاشت است که این عدد تا پایان سال به شش هزار اصله می رسد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، در پایان با تاکید بر اینکه درختان سرمایه‌های ارزشمند کلانشهر کرج محسوب می‌شوند، اظهار کرد: با اجرای پویش "جای درختان کرج را خالی نگذاریم" ظرفیت تازه‌ای برای توسعه فضای سبز در کرج  ایجاد شده  است .

و ی افزود: حمایت شهروندان از طرح کاشت درخت می‌تواند مشوق این سازمان در ارائه خدمات گسترده‌تر به شهروندان باشد.

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2379401
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20414882 تعداد بازديد زيرپورتال: 3872386 اين زيرپورتال امروز: 5405 سایت در امروز: 24271 اين صفحه امروز: 126
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.