1399/1/23 شنبه
جمعه 1 بهمن 1400   12:33:29
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1400/5/18 دوشنبه
شورای ششم برای نظام ارزش افزوده داشته باشد
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: رفتار اعضای دوره ششم شورای شهر باید ارزش افزوده برای نظام داشته باشد و هزینه برای انقلاب درست نکنیم.
 

 
به نقل از شورای شهر کرج، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سعیدی در نطق پیش از دستور دومین جلسه رسمی شورا ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: با انتظاراتی که از شورای انقلابی شهر می رود حرکت در مسیر انقلاب و پیروزی از منویات رهبری بایستی اولویت خدمت رسانی به مردم قرار بگیرد.

 

 عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به تذکر اخیر امام جمعه کرج افزود: تذکر امام جمعه محترم را که فرمودند مقبولیت و اعتماد مردم به شما تا وقتی است که در مسیر انقلاب و ارزش‌های آن و تبعیت از ولی فقیه محترم گام بر می دارید را سرلوحه برنامه ها قرار دهیم و با اسم انقلابی گری بر خلاف شاخص های انقلابی عمل نکنیم.
 

حجت الاسلام سعیدی بیان کرد: رفتار ما باید ارزش افزوده برای نظام داشته باشد و هزینه برای انقلاب درست نکنیم لذا از ابتدا شناسایی وضعیت موجود سپس طراحی وضعیت مطلوب و تدوین فرآیند رسیدن به وضعیت مطلوب مد نظر قرار گیرد.
 

 وی در بخش دیگری به انتصاب های اخیر سرپرست شهرداری اشاره کرد و افزود: سرپرست شهرداری ضمن توضیح در خصوص عزل و نصب ها مبنای این مسئله و تغییرات را بیان کند و اساساً انتظار داریم که انتصابات مبنایی داشته باشد و بدانیم که چه فرایندهایی موجب تغییرات می شود و همانطور که قبلاً گفته شده بنای دخالت در این زمینه وجود ندارد.
 

عضو شورای اسلامی شهرکرج به تدوین سند پیشرفت توسعه راهبردی شهری کرج اشاره کرد و گفت: از شورای دوره ششم درخواست دارم تا یکی از سیاست های دوره ششم شورای شهر اسلامی شهر کرج را تدوین سند توسعه راهبردی شهری شهر قرار دهند.


 مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6111848
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48899317 تعداد بازديد زيرپورتال: 10349901 اين زيرپورتال امروز: 2951 سایت در امروز: 11230 اين صفحه امروز: 2443
1400/3/23 یکشنبه
.