1399/1/23 شنبه
جمعه 1 بهمن 1400   12:23:29
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1400/5/17 یکشنبه
مهم‌ترین رسالت شورای ششم توجه به مناطق کم برخوردار باشد
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: توجه به محلات کم برخوردار جزو لاینفک و مهمترین رسالت شورای دوره ششم شود.

 

به نقل از شورای اسلامی شهر کرج، علیرضا رحیمی در نطق پیش از دستور دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید گرانقدر صارمی و روز خبرنگار اظهار کرد: با توجه به نزدیکی ایام عزای آل الله (ع)، ماه محرم الحرام و عدم آماده شدن شهر برای استقبال از این ماه شهرداری باید سریعاً اقدام کند.
 

 نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: در این دوره شورا، مدیران و مسئولین شهرداری و شهری با حضور میدانی در محلات، مناطق و سطح حوزه کاری ستاد، بازدید و اقدامات اصلاحی داشته باشند.
 

رحیمی با بیان اینکه توجه به محلات کم برخوردار جزو لاینفک این شورا شود، افزود: کار سختی پیش رو داریم، با توجه به وجود مشکلات مختلف زیرساختی در برخی محلات کم برخوردار رفع این دغدغه ها در دستور کار و اولویت مدیریت شهری و نهادهای متولی امر قرار گیرد.
 

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: مدیریت شهری نسبت به اقدامات اصلاحی بودجه با هدف توجه به محلات کم برخوردار و باز تعریف پروژه ها در این محلات اقدام کند.
 

وی در بخش دیگری در خصوص بیمارستان امام خمینی (ره) یادآور شد: در خصوص بیمارستان امام خمینی (ره) باید تصمیم استانی گرفته شود اتفاقات خوبی از سال ۹۱ به بعد در این بیمارستان نیافتاده و می بایست هماهنگی فوری صورت گیرد.
 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: چه شده که از سال ۹۲ به بعد این اوضاع برای بیمارستان پیش آمده و فعالیت آن رو به افول است؟ همزمان با تصمیم گیری های نهایی برای بیمارستان و ارائه خدمات به مردم عزیز (آنهم در این اوضاع بیماری) دستگاه های نظارتی استان نیز ورود کنند که چه شده و چه اتفاقاتی افتاده است در ضمن از امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه در استان تشکر می شود که باز با حضور خردمندانه و پدرانه خود باعث التیام دردی از مردم در این زمینه شدند.

 


 مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6111806
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48899167 تعداد بازديد زيرپورتال: 10349849 اين زيرپورتال امروز: 2899 سایت در امروز: 11080 اين صفحه امروز: 2401
1400/3/23 یکشنبه
.