1399/1/23 شنبه
شنبه 22 مرداد 1401   17:00:38
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1401/4/9 پنجشنبه
مودیان خوش‌حساب شهرداری کرج مشمول تخفیف می‌شوند
معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج گفت: با مصوبه شورای اسلامی شهر، مودیان خوش‌حساب شهرداری کرج در صورت پرداخت نقدی بهای خدمات و عوارض‌های صدور پروانه ساختمانی بعد از کمیسیون ماده ۱۰۰ مشمول تخفیف می‌شوند.


 

علی سلطانی مقدم در گفت‌وگو با کرج امروز؛ اظهار کرد: در راستای ترغیب شهروندان طرح تخفیف تعرفه عوارض و بهای خدمات به‌صورت فصلی را به شورای شهر ارائه کردیم که مورد استقبال شورا قرار گرفت و تصویب شد.

وی گفت: در این راستا با توجه به مصوبه اخیر شورای اسلامی شهر کرج برای اولین بار شهروندانی که در تیرماه سال ۱۴۰۱ نسبت به پرداخت نقدی بهای خدمات پرونده‌های مصوب شده در کمیسیون ماده پنج که بر اساس تعرفه‌های مصوب سال ۱۴۰۱ محاسبه‌شده وبهای خدمات ماده واحده اقدام نمایند، می‌توانند از این تخفیفات استفاده کنند.

این مسئول به شیوه اعمال این تخفیفات و درصد تخفیف هر فصل اشاره کرد و گفت: به همین منظور شهروندان با پرداخت در تیرماه ۳۱ درصد تخفیف،مردادماه ۲۵ درصد و ۲۰ درصد تخفیف در شهریورماه بهره‌مند خواهند شد.

سلطانی مقدم در ادامه افزود: همچنین عوارض صدور پروانه مشمول ۳۱ درصد تخفیف و عوارض بعد از کمیسیون ماده ۱۰۰مشروط به تعیین تکلیف جرائم ماده صد، ۴۰ درصد و سایر موارد بهای خدمات هم مشمول ۲۳ درصد تخفیف خواهد بود.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج بیان کرد: بر این اساس شهروندان می‌توانند به‌منظور بهره‌مندی از این تخفیفات در اسرع وقت و در موعد مقرر به مناطق دهگانه شهرداری کرج مراجعه کنند.


 


كلمات كليدي : سلطانی مقدم , معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج , مودیان خوش‌حساب شهرداری کرج

نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
آخرين ويرايش سایت
شنبه 22 مرداد 1401 13:48:28
1400/3/23 یکشنبه
  • بازدید کل صفحه:7027150
  • بازدید امروز صفحه:3790
  • تعداد کل بازدید ها:53279371
  • بازدید روزانه کل سایت:15461
.