1399/1/23 شنبه
یکشنبه 12 تیر 1401   10:47:10
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1401/4/1 چهارشنبه
طرح و قالب جدید پورتال سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات رونمایی شد
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج از رونمایی طرح و قالب جدید پورتال سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.


 

سعید حق شناس در گفت‌وگو با کرج امروز اظهار داشت: پورتال جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج که با همکاری شرکتی دانش‌بنیان به‌عنوان پیمانکار و کارشناسان متخصص سازمان طراحی و به‌روزرسانی شده است.

وی ادامه داد: این پورتال مبتنی بر مفاهیم و ویژگی‌های تجربه کاربری (UX) طراحی‌شده که این امر دسترسی کاربران به بخش‌های مختلف پورتال را تسهیل می‌کند.

وی افزود: همچنین طراحی واکنش گرا متناسب با ابزارهای کاربران (موبایل، تبلت و رایانه شخصی) و توسعه معماری اطلاعات بر پایه ساختارهای اطلاعاتی و خدماتی سازمان فاوا کرج، سرعت بارگذاری صفحات را بالابرده که این اهم علاوه برافزایش میزان رضایت کاربران موجب تسهیل و تسریع دسترسی ایشان به اجزای پورتال شده است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در ادامه ضمن اشاره به مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده در این پورتال افزود: با توجه به‌ضرورت ایجاد شهر الکترونیک و شهروند الکترونیک، سازمان  می‌بایست نقش خود را در بسترسازی شهر هوشمند ایفاد کند، در همین راستا با استفاده از تصاویر گرافیکی و ارائه فعالیت‌ها و اقدامات سازمان، سرویس‌ها و خدمات خود را در کنار اطلاعات و نیازهای داده‌ای برای تسهیل دسترسی شهروندان به‌صورت یکجا در صفحه نخست فراهم آورده است.

به گفته حق شناس شهروندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://fava.karaj.ir از خدمات و امکانات پورتال جدید سازمان بهره‌مند شوند.


 


كلمات كليدي : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات , سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج حق شناس

نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6884068
تعداد بازديد کنندگان سايت: 52393814 تعداد بازديد زيرپورتال: 11134640 اين زيرپورتال امروز: 2485 سایت در امروز: 11321 اين صفحه امروز: 1961
1400/3/23 یکشنبه
.