1399/1/23 شنبه
یکشنبه 12 تیر 1401   10:05:23
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1401/4/1 چهارشنبه
نمایشگاه بازار سفر گامی مهم برای معرفی جاذبه‌های گردشگری البرز است
رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: با برپایی نمایشگاه بازار سفر، بستری مساعد برای معرفی ظرفیت‏‌های گردشگری استان البرز ایجاد می‌شود.


 

محمد اسدیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه گردشگری بازار سفر استان البرز که در باغ گل‌های پارک شهید چمران کرج برپاشده است، اظهار داشت: شورای شهر بر طبق بند ۶ ماده ۸۰ در حوزه ترغیب مردم به حوزه گردشگری شرح وظائفی دارند و بر این اساس سلسله جلسات متعددی میان، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و اتاق بازرگانی استان البرز و مدیریت شهری کرج برگزارشده است تا به اتخاذ تصمیمات سازنده در راستای تقویت حوزه گردشگری منجر شود.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج در خصوص برنامه‌های شورای شهر کرج به‌منظور ترغیب شهروندان به مشارکت در حوزه گردشگری افزود: در این راستا با توجه به شعار سال جاری مبنی بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و اشتغال آفرینی به دنبال این هستیم که با تکیه‌بر نوآوری‌های اجتماعی در حوزه گردشگری در سال‌های آتی شاهد برگزاری تعداد بیشتری از نمایشگاهای مشابه بازار سفر باشیم.

اسدیان با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه بازار سفر در معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان ازجمله دفاتر مسافرتی و مراکز اقامتی بیان کرد: استفاده از نوآوری‌های روز در برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در دستور کار است تا بهتر بتوانیم خدمات فعالان این عرصه را به بازدیدکنندگان معرفی کنیم. 

كلمات كليدي : محمد اسدیان , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6883892
تعداد بازديد کنندگان سايت: 52392677 تعداد بازديد زيرپورتال: 11134427 اين زيرپورتال امروز: 2279 سایت در امروز: 10184 اين صفحه امروز: 1785
1400/3/23 یکشنبه
.