1399/1/23 شنبه
جمعه 6 خرداد 1401   06:34:38
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/10/30 پنجشنبه
اهتمام مدیریت شهری برای تعیین تکلیف اسناد املاک منطقه «اسلام‌آباد »
شهردار کرج گفت: از ابتدای امسال تا کنون؛ حدود ۵۰ میلیارد تومان در بحث تملکات شهری هزینه شده که بیش از ۱۱ میلیارد تومان آن مربوط به منطقه اسلام آباد بوده است.

 

مصطفی سعیدی سیرائی صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات اهالی منطقه اسلام‌آباد اظهار کرد: اسلام‌آباد به دلایل فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و ... یکی از مناطق خاص کرج محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: مردم این منطقه در برهه‌های حساس از هشت سال دفاع مقدس گرفته تا حضور در راهپیمایی‌های خودجوش و دفاع از حرم اهل‌بیت (ع)، همیشه درصحنه حضورداشته و پای‌کار نظام و انقلاب بوده‌اند.

شهردار کرج در ادامه با تأکید بر ضرورت تسریع درروند تأسیس شرکت ساماندهی اسلام‌آباد توضیح داد: با راه‌اندازی این شرکت مجموعه مشخصی برای پیگیری پروژه‌های تعریف‌شده در این محدوده و پاسخگویی به اهالی این محله معرفی می‌شود.

سعیدی سیرائی با تأکید بر اینکه برای ساماندهی اسلام‌آباد اولویت‌بندی اقدامات مدنظر ضروری است، اضافه کرد: تعیین تکلیف اسناد املاک این منطقه اولین اولویتی است که باید در دستور کار قرار بگیرد و با این اقدام بسیاری از مشکلات ساکنان حل می‌شود.

وی اضافه کرد: وقتی اسناد این منطقه تعیین تکلیف و امکان دریافت سند و اخذ پروانه ساخت برای اهالی فراهم شود، انگیزه مردم برای مشارکت در حل مشکلات بیشتر خواهد شد.

شهردار کرج با اشاره به اینکه منابع مالی شهرداری محدود است و این امکان وجود ندارد که تمام اعتبارات شهرداری برای پروژه‌های محله اسلام‌آباد هزینه شود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۵۰ میلیارد تومان در بحث تملکات هزینه شده که بیش از ۱۱ میلیارد تومان آن مربوط به منطقه اسلام‌آباد بوده است.

به گفته سعیدی سیرائی، تعیین تکلیف رینگ ۳۰ متری اسلام‌آباد از دیگر اولویت‌های شهرداری است و باید هر چه سریع‌تر نسبت به چگونگی تکمیل آن تصمیم واحدی اتخاذ شود.

به گفته وی؛ تکمیل بلوار شریعتی باید قبل از اتمام رینگ ۳۰ متری انجام شود چون بخش زیادی از ساکنان این منطقه از این بلوار تردد خواهند داشت و این پروژه به‌نوعی کاربری محلی دارد.

شهردار کرج گفت: خوشبختانه در این دوره از مدیریت شهری اهتمام ویژه‌ای برای حل مشکلات اسلام‌آباد وجود دارد و امیدواریم سال آینده شاهد اتفاقات خوبی در این منطقه باشیم و رضایت اهالی از خدمات صورت گرفته افزایش یابد.

 نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6732913
تعداد بازديد کنندگان سايت: 51593607 تعداد بازديد زيرپورتال: 11064972 اين زيرپورتال امروز: 1642 سایت در امروز: 4808 اين صفحه امروز: 1322
1400/3/23 یکشنبه
.