1399/1/23 شنبه
جمعه 6 خرداد 1401   08:18:11
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/10/30 پنجشنبه
پروژه «تئاتر شهر» در کمیته تصویب بررسی شد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: پروژه تئاتر شهر واقع در پارک تاجیکستان باهدف هویت بخشی و نمادپردازی در شهر کرج و ارتقای فرهنگ جامعه، تهیه و اجرایی خواهد شد.


 

احدالله احمدی پرگو از برگزاری هجدهمین جلسه کمیته تصویب جهت بررسی دو پروژه طرح سه‌بعدی ورودی‌های شرقی و غربی شهر کرج از اتوبان تهران - کرج و طرح تئاتر شهر خبر داد.

وی گفت: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته و محرومیت شهر کرج به مجموعه‌ای فرهنگی و هنری با استانداردهای مناسب، پروژه تئاتر شهر واقع در پارک تاجیکستان باهدف هویت بخشی و نمادپردازی در شهر کرج و ارتقای فرهنگ جامعه، تهیه‌شده است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج در ادامه افزود:  این طرح پس از ارائه طرح توسط مشاور شهرداری مصوب و مقرر شد نظر به اهمیت طرح و شاخص بودن آن به کمیته ارتقای کیفی سیما و منظر استان ارسال شود.

احمدی پرگو گفت: در راستای ساماندهی و هویت بخشی در اتوبان تهران - کرج با استفاده از عناصر هویتی جدید و قدیم، طرح سه‌بعدی ورودی‌های شرقی و غربی شهر کرج از اتوبان تهران - کرج در معاونت شهرسازی و معماری تهیه و به‌منظور تصویب به کمیته ارتقای کیفی سیما و منظر استان ارسال شد.

احمدی پرگو در پایان خاطرنشان کرد: هدف مدیریت شهری ارتقای کیفی سیما و منظر شهری و ایجاد فضاهای فرهنگی و هنری و اجتماعی با ظرفیت مناسب جهت بهره‌برداری شهروندان است تا بتواند ارتباطی قوی میان بافت‌های اطراف ایجاد کند و در پیوند با عملکردهای پیرامونی یک مجموعه‌ی منسجم و حضور پذیر را شکل دهد. 


نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6733290
تعداد بازديد کنندگان سايت: 51594936 تعداد بازديد زيرپورتال: 11065385 اين زيرپورتال امروز: 2044 سایت در امروز: 6137 اين صفحه امروز: 1699
1400/3/23 یکشنبه
.