1399/1/23 شنبه
جمعه 6 خرداد 1401   07:22:41
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/10/29 چهارشنبهرئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج؛
ضرورت مشارکت بخش خصوصی برای ساماندهی اسلام آباد
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: در بحث تعیین تکلیف وضعیت اسلام آباد تعلل جایز نیست و باید هر چه سریع تر نسبت به تاسیس شرکت ساماندهی این منطقه اقدام شود.

 

حجت الاسلام عیلرضا سعیدی در جلسه بررسی مشکلات اهالی منطقه اسلام آباد برگزار شد، اظهار کرد:  وی ادامه داد: شورای ششم اهتمام ویژه‌ای برای حل مشکلات اهالی این منطقه دارد و این آمادگی در اعضا وجود دارد که با تصویب طرحی دو فوریتی روند تاسیس این شرکت را تسریع کنند.
 

وی با بیان اینکه باید تکلیف رینگ ۳۰ متری اسلام آباد هم مشخص شود، افزود: تا کنون بیش از ۸ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و تکمیل آن می‌تواند بخشی از مشکلات مردم به ویژه اهالی این منطقه را حل کند.
 

حجت الاسلام سعیدی در ادامه بر ضرورت اولویت بندی برای اقداماتی که قرار است برای ساماندهی منطقه اسلام آباد انجام شود، گفت: شهروندان از مدیریت شهری ارائه خدمت با کیفیت می‌خواهند که بهبود وضعیت آسفالت و مدیریت پسماند در راس آنها قرار دارد.
 

وی با تاکید بر اینکه پروژه بلوار شریعتی هرچه سریع تر باید تکمیل شود، گفت: با این اقدام بخشی از معضل ترافیک این محدوده حل می‌شود.
 

عضو شورای شهر کرج گفت: برخی اقدامات اورژانسی مثل ترمیم برخی دیوارهای این منطقه باید صورت بگیرد تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود.
 

وی توضیح داد: اگر به دنبال ساماندهی جدی اسلام آباد هستیم باید برای بخش خصوصی بسته‌های ویژه در نظر بگیریم تا انگیزه مشارکت این بخش برای تغییر شرایط این محله فراهم شود.


 
 


نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6733075
تعداد بازديد کنندگان سايت: 51594214 تعداد بازديد زيرپورتال: 11065146 اين زيرپورتال امروز: 1816 سایت در امروز: 5415 اين صفحه امروز: 1484
1400/3/23 یکشنبه
.