1399/1/23 شنبه
جمعه 1 بهمن 1400   10:46:58
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/10/23 پنجشنبه
شورای ششم اهتمام ویژه ای در ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان دارد
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت: شورای دوره ششم اهتمام ویژه ای در ارائه خدمات الکترونیک و افزایش رضایت شهروندان دارد.

 

به نقل از شورای اسلامی شهرکرج، عمار ایزدیار در جلسه بررسی توسعه زیر ساخت فنی و نحوه اجرایی و مدیریتی خدمات الکترونیک که در آرامستان بهشت سکینه(س) برگزار شد؛ اظهار داشت: از ابتدای شورای ششم تاکنون یکی از موارد که مورد تاکید بوده، این بحث است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج به توسعه ارائه خدمات هوشمند و الکترونیک در بهشت سکینه(س) اشاره کرد و افزود: کمیسیون شهرهوشمند از سازمان‌ها و مناطقی که اقداماتی در راستای ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان انجام می‌دهند، استقبال می‌کند تا بتوان به نتایج قابل قبولی رسید.

ایزدیار بیان کرد: در این میان از توان و ظرفیت بالای استارتاپ‌ها و گروه‌های نوآور و صاحب ایده می‌توان بهره برد تا کرج را به سمت شهر هوشمند هدایت کرد.

ناظر شورای شهر کرج در سازمان مدیریت آرامستان‌ها یادآور شد: طی دو سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و اعمال محدودیت‌ها، بسیاری از خانواده های سوگوار نتوانستند آن طور که باید مجالس ترحیم و عزاداری برای عزیزان از دست رفته برگزار کنند که در این زمینه با اجرای طرح یادکد، بخش قابل توجهی از خلاء موجود در این زمینه برطرف خواهد شد و در بستر فضای مجازی تمامی مراسم ها برگزار می‌شود.

به گفته رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج ، در این راستا از سوی شرکت مربوطه نیازسنجی‌های مورد نیاز انجام و پلتفرم متناسب با نیاز خانواده‌های عزادار تهیه می‌شود.


  


نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 6111445
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48897616 تعداد بازديد زيرپورتال: 10349427 اين زيرپورتال امروز: 2485 سایت در امروز: 9529 اين صفحه امروز: 2040
1400/3/23 یکشنبه
.