1399/1/23 شنبه
دوشنبه 8 آذر 1400   15:45:50
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/7/27 سه‌شنبهرئیس کمیته بانوان شورای شهر کرج عنوان کرد؛
ضرورت بهره‌گیری از توانمندی زنان توسط همه دستگاه‌ها
رئیس کمیته بانوان شورای شهر کرج بر ضرورت بهره‌گیری از توانمندی زنان توسط همه دستگاه‌های استان البرز تأکید کرد.

 

به نقل از شورای شهر کرج، فاطمه منعمی در نشست هم‌اندیشی بانوان عضو شوراهای شهر استان البرز، اظهار کرد: برای رسیدن به سقف به‌کارگیری بانوان در پست‌های مدیریتی ضرورت دارد نشست‌های تخصصی در این استان برگزار شود که  این نشست‌ها در انتقال تجربیات موفق و نوآورانه بانوان در عرصه‌های مختلف مؤثر است و زمینه را برای ثبت و انتقال آن‌ها  به سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی به وجود می‌آورد.

وی اضافه کرد: در قانون اساسی هیچ تفاوتی بین زن و مرد در احراز پست‌های مدیریتی نیست و درصورتی‌که زنان توانمندی‌ها و تجربه لازم را داشته باشند انتخاب آنان در پست‌های عالی مدیریتی عمل به قانون است.

رئیس کمیته بانوان، کودک و خانواده شورای شهر کرج بهره‌گیری از توانمندی زنان توسط همه دستگاه‌ها را خواستار شد و گفت: نقش و حضور زنان در بسیاری از حوزه‌های مختلف همپای مردان است و ازآنجایی‌که قوانین انتصابات هیچ سازمانی، چه دولتی و چه غیردولتی وابسته به جنسیت نیست، این اصل در رده‌های مدیریتی هم باید به‌وضوح دیده‌شده و اثرگذار باشد.

منعمی از راه‌اندازی اداره بانوان مدیریت شهری کرج خبر داد و یادآور شد: با توجه به تعداد بالای بانوان کارمند در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری ضرورت راه‌اندازی اداره بانوان احساس می‌شود.

وی به استمرار نشست‌های تخصصی بانوان خواستار شد و افزود: ان شالله شاهد اشتغال و استفاده از توانمندی بانوان در پست‌های مدیریتی بسیار بیشتر از گذشته باشیم که در این راستا  زیرساخت‌های امور بانوان  در حال بررسی است.

 نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 5955318
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48195921 تعداد بازديد زيرپورتال: 10170647 اين زيرپورتال امروز: 4856 سایت در امروز: 21044 اين صفحه امروز: 4087
1400/3/23 یکشنبه
.