1399/1/23 شنبه
یکشنبه 4 مهر 1400   13:30:44
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1400/5/6 چهارشنبه
زمینه خرید آنلاین میوه و تره‌بار در کرج فراهم می‌شود
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: به دنبال آن هستیم تا در آینده نزدیک زمینه خرید آنلاین میوه و تره‌بار آن‌هم با ارسال رایگان را برای شهروندان فراهم کنیم.

 

احمد خیری صبح امروز در مراسم افتتاح بازار صدف، اولین بازار دائمی گل و گیاه کرج، اظهار کرد: این بازار در سه هزار متر زیربنا و هزار و ۵۰۰ متر ابنیه به بهره‌برداری رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به بخش از اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان افزود: به‌زودی شاهد افتتاح مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب کرج هستیم که با راه‌اندازی آن امکان اتصال به بازار فروش دو هزار و ۷۰۰ متقاضی مشاغل خانگی آموزش‌دیده به بازار فروش فراهم می‌شود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج بابیان اینکه به‌زودی اولین مرکز توانمندسازی مشاغل سیار و بی‌کانون کشور در کرج راه‌اندازی می‌شود، افزود: با این اقدام بخشی از دغدغه عمومی در خصوص فعالیت دست‌فروشان کرج برطرف می‌شود.

خیری ادامه داد: با راه‌اندازی این مرکز دست‌فروشان می‌توانند در پلتفرم مجازی فعالیت داشته باشند و این امر امکان فروش بیشتر آن‌ها را فراهم می‌کند.

وی اضافه کرد: دست‌فروشان از طریق این مرکز امکان دریافت تسهیلات بانکی کم‌بهره رادارند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: یکی دیگر از دغدغه‌های شهروندان کرجی فعالیت پرنده فروشان میدان کرج بود که با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری زمینه انتقال آن‌ها به بوستان طبیعت فراهم‌شده و این اقدام تا یک ماه آینده انجام می‌شود.

خیری ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا در آینده نزدیک زمینه خرید آنلاین میوه و تره‌بار آن‌هم با ارسال رایگان را برای شهروندان فراهم کنیم.

وی توضیح داد: این طرح در بستر فضای دیجیتال و آنلاین اجرایی می‌شود و شهروندان از طریق آن می‌توانند میوه و تره‌بار موردنیاز خود را به‌صورت دست‌چین شده خریداری کنند.
 نسخه قابل چاپ
مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 5586136
تعداد بازديد کنندگان سايت: 46361113 تعداد بازديد زيرپورتال: 9751864 اين زيرپورتال امروز: 3920 سایت در امروز: 15040 اين صفحه امروز: 3287
1400/3/23 یکشنبه
.