دوشنبه 30 فروردین 1400   04:41:02

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/11/11 پنجشنبهعضو شورای شهر کرج:
معجره آموزش را دست کم نگیرید!
عضو شورای شهر کرج گفت: دستیابی به اهداف مدیریت شهری در گرو آموزش کاربردی و صحیح پرسنل است .
 

حسین محمدی در صد و بیست و دومین جلسه شورای شهر کرج، اظهار کرد: شهرداری یکی از نهادهایی است که به واسطه تنوع خدماتی که در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و .. ارائه می‌دهد ، بیشترین ارتباط را با شهروندان را دارد.

وی ادامه داد: با توجه به ارتباط تنگاتنگ پرسنل شهرداری با ارباب رجوع، باید مهارت‌های ارتباطی، شیوه های خدمات رسانی با کیفیت و ... به طور مستمر این افراد آموزش داده شود.

وی توضیح داد: بدون شک با آموزش مستمر است که نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه مدیریت شهری، به روز شده و چابکی لازم را خواهند داشت.

این مسئول خاطر نشان کرد: متاسفانه در متمم بودجه سال 98 شهرداری، ردیف بودجه آموزش پرسنل شهرداری و ردیف بودجه آموزش شهروندی کاهش یافته که این امر باید اصلاح شود.

محمدی ابراز کرد: آموزش کلید توسعه هر سیستم است به همین دلیل نباید این موضوع را کم اهمیت جلوه داد بنابراین باید اعتبار مناسبی به این حوزه اختصاص داده شود.

عضو شورای شهر کرج گفت: با آموزش درست، شهروندانی آگاه تر خواهیم داشت که نسبت به وظایف و حقوق خود آشنا هستند و مدیریت شهری را در رسیدن به اهداف توسعه ای کمک می‌کنند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2527054
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41849183 تعداد بازديد زيرپورتال: 8687360 اين زيرپورتال امروز: 1767 سایت در امروز: 6981 اين صفحه امروز: 59
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.