دوشنبه 8 آذر 1400   14:56:52

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/10/26 چهارشنبه
حمایت شورا از طرح خود اتکایی کانون های فرهنگی
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهرکرج، گفت: از طرح های خود اتکایی کانون های فرهنگی در جهت آموزش دانش آموزان حمایت می کنیم.

اکبر سلیم نژاد در بازدید از کانون فرهنگی فاطمه الزهرا (س) اظهار کرد: برای تبدیل کانون ها به مراکز پژوهشی _ فرهنگی جنس فعالیت‌ها از جنس فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی باشد.

این مسئول بر ضرورت مهارت‌ آموزی دانش آموزان تاکید کرد و افزود: در این راستا باید بستری را به وجود آوریم تا با تلفیق استعدادهای دانش آموزانِ با مهارت، زمینه تربیت نسلی مولد برای کشور فراهم و نسل آینده‌ ساز از سربار بودن به تولید محوری تغییر رویه دهد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: ذهنیت خوبی از کانون های فرهنگی داریم چرا که اقدامات کانون بنیانی و اساسی است، همانطور که از عنوان کانون بر می‌آید اولویت با تربیت و پرورش فکر است که در اسلام هم به این نکته توجه و تاکید شده است.

سلیم نژاد با اشاره به اینکه کانون ها به بودجه‌های دولتی وابسته هستند، تاکید کرد: علاقه‌مندیم که هر کاری که از دست ما برمی‌آید در راستای تقویت کانون ها انجام دهیم چرا که هر چقدر فکر کودک و نوجوان را پرورش دهیم آسیب ها کاهش و آسیب‌پذیری این قشر نیز کم‌تر خواهد بود.

به گفته وی، از تمام ظرفیت‌ها و امکانات برای اجرای طرح خود اتکایی در کلیه کانون های فرهنگی استفاده شود.


 
كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2557488
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48194640 تعداد بازديد زيرپورتال: 10170325 اين زيرپورتال امروز: 4538 سایت در امروز: 19763 اين صفحه امروز: 107
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.