دوشنبه 30 فروردین 1400   05:09:45

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/10/25 سه‌شنبه
شهرداری، خانواده ای که برای توسعه و آبادانی کرج تلاش می‌کند
شهردار کرج گفت: نشست هم اندیشی مدیران مناطق 10 گانه شهرداری کرج هر ماه برگزار می‌شود.
علی اصغر کمالی زاده درزمینه اظهار کرد: پرسنل و کارکنان شهرداری کرج در حکم یک خانواده هستند و هر یک از آنها در جایگاهی که قرار دارند، برای توسعه و آبادانی شهر تلاش می‌کنند. 

وی ادامه داد: بدون شک اگر تعامل و همکاری میان مدیران و کارکنان مناطق مختلف افزایش یابد، اهداف مدیریت شهری با سرعت و کیفیت بهتری محقق می‌شود.

وی افزود: بر این اساس مقرر شده هر ماه مدیر یک منطقه میزبان مدیران دیگر مناطق باشد تا در این هم اندیشی، مشکلات و موانع مناطق مطرح و راهکارهایی برای رفع آنها ارائه شود.

وی توضیح داد: هرچقدر مشکلات مدیران مناطق کمتر شود، خدمات رسانی به شهروندان با سهولت بیشتری صورت می‌گیرد و کرج به شهری با مدیران پاسخگو نزدیک می‌شود.

این مسئول ابراز کرد: به دنبال افزایش قدرت عمل و تفویض اختیار برخی امور به مدیران مناطق هستیم تا  از این طریق پیگیری مسائل شهری با دقت و سرعت بیشتری انجام شود.

شهردار کرج گفت: ارتباط و تعامل رده‌های مختلف مدیریتی همواره نتایج مثبتی به دنبال داشته چون این ارتباط باعث شناسایی ضعف‌ و نقاط قوت سیستم می شود.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2527075
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41849897 تعداد بازديد زيرپورتال: 8687534 اين زيرپورتال امروز: 1921 سایت در امروز: 7695 اين صفحه امروز: 80
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.