یکشنبه 17 اسفند 1399   12:34:31

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/21 چهارشنبه
ساماندهی خطوط اتوبوس به لحاظ ظرفیت مسافر و درآمد
رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج از ساماندهی تمامی خطوط اتوبوس به لحاظ ظرفیت مسافر و درآمد روزانه، خبر داد.
مجید استاد کاظمی در ای رابطه اظهار کرد: درجه بندی خطوط به منظور برخورداری عادلانه اتوبوسرانان از یارانه دولتی پرداخت شده از سوی وزارت کشور، انجام می شود.

وی افزود: در جلسه ای که باحضور مدیران عامل شرکت های بخش خصوصی طرف قرارداد سازمان در بخش ناوگان اتوبوسرانی و جمعی از معاونین و مدیران وقائم مقام سازمان در دفتر معاونت حمل و نقل بار و مسافر برگزار شد پس از بررسی و تبادل نظر، خطوط سازمان به لحاظ ظرفیت مسافر و درآمد روزانه در 4 درجه تعیین و ساماندهی شدند.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج، عنوان کرد: مصوبات این جلسه ملاک سازمان برای توزیع یارانه حمل و نقل عمومی بین اتوبوسرانان بخش خصوصی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاظر بیش از 530 دستگاه اتوبوس و میدل‌باس فعال در بخش خصوصی و بخش ملکی سازمان مشغول به کار هستند، گفت: به دلیل عدم پرداخت یارانه های دولتی طی 3 سال گذشته تا کنون، مشکلات عدیده‌ای در تامین هزینه های تعمیر و نگهداری، متوجه ناوگان اتوبوسرانی بوده است که امیدواریم با توجه بیشتر دولت به موضوع حمل و نقل عمومی و فایق آمدن بر مشکلات پیش رو شاهد خدمات رسانی بهتری به شهروندان عزیز باشیم.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان حمل و نقل بار و مسافر

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2513886
تعداد بازديد کنندگان سايت: 40716387 تعداد بازديد زيرپورتال: 8400525 اين زيرپورتال امروز: 3391 سایت در امروز: 13369 اين صفحه امروز: 153
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.