یکشنبه 17 اسفند 1399   12:18:57

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/12 دوشنبه
لزوم اجرای طرح پیاده سازی نظام هوشمند در کلانشهر کرج
شهردار کرج گفت: با ایجاد ساز و کار لازم می توان به جای مراجعه حضوری، سالیانه بیش از ۲۰۰ هزار استعلام شهروندان را به صورت الکترونیکی دریافت کرد.
علی اصغر کمالی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی با تاکید بر لزوم اجرای طرح پیاده سازی نظام هوشمند در کلانشهر کرج، اظهار کرد: شهر هوشمند بر پایه فناوری اطلاعات و ارتباطات و معیارهایی نظیر حکمروایی هوشمند، شهروند هوشمند و اقتصاد و حمل و نقل استوار است.

وی با اعلام اینکه سیستم‌های هوشمند در شهرهای هوشمند کاهش مصرف انرژی و افزایش بازدهی اقدامات را به همراه دارد، افزود: توسعه شهر و بهبود سطح کیفی زندگی شهروندان با تکیه بر سیستم های هوشمند با سرعت بیشتری تحقق پیدا می کند.

کمالی زاده خاطرنشان کرد: با ایجاد ساز و کار لازم می توان به جای مراجعه حضوری، سالیانه بیش از ۲۰۰ هزار استعلام شهروندان را به صورت الکترونیکی دریافت کرد. 


وی با بیان اینکه اقدامات خوبی پیرامون فرا رسیدن فصل سرد و بارش برف و باران در دستور کار قرار دارد، افزود: برگزاری مانور ماشین آلات زمستانی طی هفته آتی افزایش اعتماد و رضایت عمومی شهروندان را به همراه خواهد داشت.

ناوگان حمل و نقل عمومی کرج بهبود و توسعه پیدا می کند
شهردار کرج با تاکید بر اینکه در راستای توسعه و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی دو لایحه تنظیم شده است، گفت: رایزنی هایی با چند شرکت اتوبوس سازی صورت گرفته تا با توسعه و بهبود وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی خدمات ارزنده ای در این حوزه به شهروندان ارایه شود.

وی با اشاره به افتتاح بوستان بزرگ بهارستان، اظهار کرد: باید نسبت به توسعه محلات و ارایه خدمات مطلوب به شهروندان اقدام کرد.

کمالی زاده با اشاره به تعداد پایین تماس شهروندان با سامانه 137 شهرداری کرج، گفت: به رغم جمعیت بالای کلانشهر کرج، تماس های چندانی با این سامانه برقرار نمی شود.

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2513881
تعداد بازديد کنندگان سايت: 40715994 تعداد بازديد زيرپورتال: 8400448 اين زيرپورتال امروز: 3318 سایت در امروز: 12976 اين صفحه امروز: 148
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.