دوشنبه 30 فروردین 1400   03:48:32

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/11 یکشنبه
نسل تازه ای از طرح‌های تفصیلی در راه است/ البرز پنجمین شهر پایلوت طرح‌های توسعه ای
معاون شهرسازی وزیر راه از رایزنی برای حضور وزیر راه برای بازدید از پروژه بزرگراه شمالی خبر داد.

محمد سعید ایزدی در اولین جلسه نهاد مطالعات برنامه ریزی شهر کرج که با هدف راهبری و هدایت طرح‌های توسعه شهری برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه تعامل خوبی بین مجموعه مدیریت شهری کرج و اداره کل راه و شهرسازی استان البرز وجود دارد و این تعامل موجب شده مشکلات مدیریت شهری در طرح تفصیلی با امضای موافقت نامه ای بین وزارت راه و شهرسازی به منظور راهبری و هدایت طرح های توسعه شهرداری کرج بررسی و برطرف شود.

وی افزود: هدف از انعقاد این تفاهم نامه ارتقا و تکمیل همکاری در زمینه برنامه ریزی، هدایت، نظارت و پایش طرح‌های توسعه کلان شهر کرج با عنایت به شتاب توسعه شهر و ضرورت تهیه اسناد یک پارچه و کار آمد بوده است.

معاون شهرسازی وزیر راه در ادامه مدیریت فرآیند، تهیه و تدوین، بررسی و نظارت بر اجرا و پایش طرح‌های جامع تفصیلی موضعی و موضوعی را از دیگر اهداف این قرارداد اعلام کرد و گفت:  انسجام بخشی طرح هایی نظیر طرح جامع ترافیک، طرح مدیریت پسماند و پهنه بندی گسل ها در راستای اهداف یاد شده ضروری است.

ایزدی با اعلام اینکه برنامه ریزی لازم برای حضور وزیر راه در استان البرز به منظور بازدید از پروژه بزرگراه شمالی کرج و ارائه راه کارهای اساسی برای رفع موانع این طرح انجام شده، تصریح کرد: امید است این حضور منشا خیر و برکت برای شهروندان کرجی و تسریع در اجرای این پروژه باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه طرح های جامع تفصیلی به سبک سابق جوابگوی شهرهای امروزی نیست، اظهار کرد: بدین منظور نسل تازه ای از این طرح ابلاغ و بنا شده کرج به عنوان پنجمین شهر کشور ، پایلوت تهیه طرح های توسعه‌ای از نسل جدید طرح‌های جامع تفصیلی باشد.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2527041
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41847901 تعداد بازديد زيرپورتال: 8687055 اين زيرپورتال امروز: 1473 سایت در امروز: 5699 اين صفحه امروز: 46
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.