جمعه 1 بهمن 1400   11:13:37

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/7 چهارشنبه
پیاده راه شدن رجایی‌شهر فرهنگ استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی را تقویت می کند
شهردار کرج گفت: اجرای پیاده راه خیابان آزادی رجایی شهر می تواند بستر مناسبی برای فرهنگ سازی و ترغیب شهروندان در استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی باشد.
در نشستی که به منظور اجرای پیاده راه خیابان آزادی رجایی شهر کرج با حضور شهردار کرج و اعضای شورای شهر برگزار شد مشکلات بررسی و پیشنهاداتی به این منظور طرح شد.

علی اصغر کمالی زاده لزوم رصد عملکرد حوزه ها برای پیشبرد پروژه های عمرانی برای خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان را ضروری دانست و افزود: اجرای این طرح علاوه بر ایجاد تفرجگاه می تواند بستری برای ترغیب شهروندان در استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی باشد. 


زیرساخت های شهری تاثیر زیادی بر فضای عمومی دارد
مدیر منطقه 7 شهردرای کرج نیز در این نشست عنوان کرد: زیر ساخت‌های شهری تاثیر مستقیمی بر فضای عمومی داشته و به همین خاطر ارتباط تنگاتنگی با کیفیت زندگی شهروندان دارد.

امیرحسین کاظمینی، ادامه: با همفکری و تبادل نظر بیشتر کارشناسان می توان این پروژه را طوری برنامه ریزی کرد که هم نیاز ساکنین این منطقه برآورده شده و هم فضای عمومی مورد نیاز تامین شود.

در حاشیه این نشست کمالی زاده از بخش‌های مختلف ساختمان منطقه 7 بازدید کرد.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2560758
تعداد بازديد کنندگان سايت: 48898163 تعداد بازديد زيرپورتال: 10349566 اين زيرپورتال امروز: 2623 سایت در امروز: 10076 اين صفحه امروز: 70
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.