دوشنبه 11 مهر 1401   17:33:03

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/5 دوشنبهشهردار کرج عنوان کرد:
اثربخشی اقدامات در حوزه فرهنگ باید مورد توجه قرار گیرد
شهردار کرج در خصوص اجرای اقدامات فرهنگی تاکید کرد: اثربخشی اقدامات بسیار حائز اهمیت است.

علی اصغر کمالی زاده در جلسه شورای معاونین با اشاره به اینکه در اعیاد و مراسمات مذهبی هیچ حضوری نداریم، اظهار داشت: اقدامات فرهنگی شهرداری در این زمینه مناسب نیست و باید بیشتر در این خصوص فعالیت داشته باشیم.

وی افزود: اگر به جای پراکندگی در اقدامات به صورت واحد در برخی حوزه ها متمرکز باشیم می توانیم اثر بخشی اقدامات را بیشتر ببینیم.

شهردار کرج با تاکید بر این موضوع که ترویج فرهنگ شهروندی در اجرای اقدامات به صورت موثر ضرورت دارد، اضافه کرد: دو هفته آینده بارش برف را خواهیم داشت و اگر مردم همکاری نکنند ما نمی توانیم وظایف خود را به درستی انجام دهیم.

کمالی زاده ادامه داد: این فرهنگ باید میان مردم ترویج شود که زمان بارش برف اگر کار ضروری ندارند از منزل خود خارج نشوند تا مجموعه شهرداری بتواند عملیات برف روبی و بازگشایی خیابان ها را به درستی انجام دهد.

وی با بیان اینکه برای اجرای اقدامات فراگیر بودجه مناسبی نداریم، گفت: اما باید از بودجه موجود برای تحقق این مهم به نحو احسن استفاده کرد.

شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به نقش هنر و هنرمندان افزود: توجه به هنرمندان توجه به شهر است.
 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2589167
تعداد بازديد کنندگان سايت: 54775195 تعداد بازديد زيرپورتال: 11608800 اين زيرپورتال امروز: 3867 سایت در امروز: 16448 اين صفحه امروز: 67
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.