یکشنبه 17 اسفند 1399   12:49:39

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/3 شنبه
خرید تجهیزات مدرن اطفای حریق در دستور کار شهرداری کرج
شهردار کرج گفت: برخورداری از تجهیزات مدرن در حوزه اطفای حریق یک ضرورت است. علی اصغر کمالی زاده با اشاره به خرید تجهیزات مدرن در حوزه اطفای حریق، اظهار کرد: برخورداری از تجهیزات بروز و مدرن در حوزه اطفای حریق و امداد و نجات یکی از ضرورت های اصلی در کلانشهر کرج به شمار می رود.

وی با اشاره به انعقاد قرارد خرید  2 دستگاه کشنده مرسدس با نردبان 32 متری، یک دستگاه ماشین امداد و نجات با شاسی ایوکو مجهز به جرثقیل 10 تن و تجهیزات کامل که دو سال گذشته صورت گرفته بود، افزود: عدم پیگیری های مستمر طی دو سال گذشته پیرامون اجرای تعهدات قرارداد خرید تجهیزات مذکور و نوسانات ارز موجب شد تحویل این ماشین آلات با تاخیر چند ماه به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مواجه شود.

شهردار کرج ادامه داد: راه کارهای خوبی با شرکت طرف قرارداد پیرو رفع مشکلات پیش آمده در راستای اجرای مفاد قرارداد مطرح شده که امیدواریم با هماهنگی های به عمل آمده و مساعدت بانک مرکزی در تامین ارز مورد نیاز، این تجهیزات هر چه زودتر وارد کشور شده و در اختیار نیروهای خدوم آتشنشانی قرار گیرد.

کمالی زاده گفت: امیدواریم هیچ گاه حادثه ای برای شهروندان کرج رخ ندهد و با رعایت نکات ایمنی توسط همشهریان، استفاده از این تجهیزات به حداقل ممکن برسد.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2513889
تعداد بازديد کنندگان سايت: 40716649 تعداد بازديد زيرپورتال: 8400593 اين زيرپورتال امروز: 3459 سایت در امروز: 13631 اين صفحه امروز: 156
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.