یکشنبه 4 مهر 1400   13:28:02

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/3 شنبه
خانه استارت آپ از ظرفیت های موثر درتبدیل ایده به ثروت است
شهردار کرج گفت: خانه استارت آپ کرج یکی از ظرفیت های موثر در زمینه تبدیل ایده به ثروت و تحقق سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری است.

علی اصغر کمالی زاده، با اشاره به اهمیت و جایگاه خانه استارت آپ کرج، اظهار کرد: خانه استارت آپ کرج یکی از ظرفیت های موثر در زمینه تبدیل ایده به ثروت و تحقق سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری به شمار می رود.

وی افزود: حکمروایی هوشمند در کلانشهر کرج، رویکردی است که با خلاقیت تلازم دارد و کشف استعداد و خلاقیت های نهفته در لایه های شهر می تواند این رویکرد نوین در اداره شهر را یاری کند.

شهردار کرج ضمن ابراز خرسندی از حضور در غرفه خانه استارت آپ کرج در نمایشگاه توانمندی های صادراتی البرز و فرصت های سرمایه گذاری صنایع کوچک این استان، خاطرنشان کرد: شنیدن ایده و نظرات جوانان این شهر نه تنها وظیفه بلکه اتفاقی شیرینی است، چرا که بر این اصل معتقد هستم که باید جوانان کرجی اثرگذاری بر اداره شهر خود را تجربه کنند تا احساس تعلق به محل زندگی در وجود آن ها پرورش پیدا کند.

کمالی زاده  با تاکید بر اینکه بایستی کرج را به شهری خلاق و دارای اقتصادی مبتنی بر کسب و کارهای نوپا و سرآمد در حوزه حکمروایی هوشمند تبدیل کنیم، تصریح کرد: بدین ترتیب مسیر پیوستن به شبکه شهرهای خلاق جهانی به عنوان مرکز استان علم و فناوری هموار خواهد شد.  

این مسئول  با اعلام اینکه کرج از ظرفیت تبدیل به پایتخت فعالیت استارات آپی کشور برخوردار است، گفت: یقین دارم نیروی جوانی و استعداد آمیخته با احساس تعلق به شهر کرج، در کمترین زمان ممکن بسیاری از مشکلات شهر را از میان می بردارد.
 

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2549278
تعداد بازديد کنندگان سايت: 46361042 تعداد بازديد زيرپورتال: 9751848 اين زيرپورتال امروز: 3904 سایت در امروز: 14969 اين صفحه امروز: 105
1397/2/2 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.