تازه های مدیریت شهری
1401/5/10 دوشنبه
محرم ماه پیروزی اقلیتی درستکار بر اکثریتی گناهکار است
فرمانده حوزه هشت بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) شهرداری کرج فرا رسیدن ماه محرم ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را تسلیت گفت. 

سرهنگ پاسدار غلام قربانی در گفتگو با کرج امروز اظهار داشت: آنچه در دشتِ کربلا به وقوع پیوست و به بخشِ انکارناپذیر تاریخ اسلام تبدیل شد، پیکار اقلیتی درستکار، خداجو، مومن و پرهیزگار در برابر اکثریتی ذلیل، مادی گرا و ضددین است که در نهایت طبق وعده الهی، این سپیدی است که بر ظلمت و تاریکی و سیاهی غلبه و ظفر پیدا می کند.
 

وی با بیان اینکه فرهنگ عاشورایی و نهضت حسینی (ع) جریانی است که در طول قرن های گذشته توسط مردم زنده نگه داشته شده است، گفت: ترویج شعائر حسینی یکی از محورهای اصلی احیای ارزش های اسلامی و دعوت آحاد ملت به ویژه نسل جوان به سمت انجام فرایض دینی و ترک گناه و معصیت و تن ندادن به لذت های زودگذر دنیوی می باشد.
 

سرهنگ قربانی ادامه داد: کربلا چشمه زلال احکام الهی و ارزش های دینی و اسلامی است و ایجاد شور و شعور حسینی در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان در جامعه رسالتی بر دوش همه آنانی است که دل در گرو محبت خاندان آل الله دارند، چرا که به فرموده پیامبر اکرم (ص)، شادی و عزای امتِ اسلامی باید متناسب با احوال ائمه اطهار علیهم السلام باشد.
 

فرمانده بسیج شهرداری کرج همچنین خیرین، پرسنلِ مدیریت شهری و عموم عزاداران حسینی (ع) را دعوت به مواسات و همدلی و دستگیری از نیازمندان در شرایط کنونی جامعه نمود و تصریح کرد: بی شک رضایت الهی و رضایتِ امام عزیز و شهید حضرت حسین بن علی (ع) نیز در یاری رساندن به نیازمندان نهفته است.
 

وی در پایان بار دیگر فرا رسیدن ایام عزای حسینی (ع) را به عموم شیعیان و آزادگان عالم، ملت شریف ایران اسلامی، مردم شهیدپرور کلانشهر کرج و پرسنل خدوم مدیریت شهری کرج تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای همه حاجتمندان، خواستار سلامتی و برکت و توفیقات روز افزون گردید.


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir