اخبار
1397/10/29 شنبه
70 خودروی تخصصی در سطح شهر مستقر شد
در پی بارش‌های اخیر:
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: شهروندان در زمان بارش برف از تردد غیر ضروری در شهر خودداری کنند.
اصغر نصیری دراین زمینه، اظهار کرد: وظیفه پشتیبانی لجستیکی و تامین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز شهر درمواقع بحرانی به عهده سازمان مدیریت پسماند است.

وی افزود: طی بارش اخیر، با اعلام آماده باش از سوی شهرداری، تمام ماشین آلات و تجهیزات این سازمان در مناطق مختلف مستقر شدند.

وی توضیح داد: طی این مدت بیش از 70 دستگاه خودرو از جمله  لجن کش، خودروهای مجهز به پمپ‌های مکش آب، لوله باز کن، نمک پاش تخصصی و ... در اختیار مناطق قرار گرفت.

وی گفت: در مواقع بحرانی، این دستگاهها در اختیار مناطق قرار می‌گیرد تا با استفاده از آنها خدمات مناسبی به شهروندان صورت بگیرد.

نصیری ابراز کرد: در ایام بحرانی انتظار می رود برای جلوگیری از وقوع ترافیک، شهروندان از استفاده از خودروهای شخصی خودداری کنند و به جز مواقع ضروری از منزل خارج نشوند.

این مسئول گفت: با وجود ترافیک، امکان تردد خودروهای تخصصی برای انجام عملیات زمستانی سخت می‌شود و این امر نتیجه ای جز بروز مشکل برای شهر و شهروندان ندارد.

  رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: در پی بارش اخیر، نیروهای انسانی این سازمان هم در قالب راننده، کمک راننده و سوخت رسان به میدان آمدند تا شهر زودتر به وضعیت عادی برگردد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir