پنجشنبه 21 آذر 1398   19:38:09
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/8/22 چهارشنبهرییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج گفت:
لزوم شناسایی صنوف آلاینده برای استفاده از پتانسیل شهرک‌های صنعتی
استفاده از تجارب صاحبان صنوف، ارتقا دانش آنها و متمرکز کردن خدمات از مزیت هایی است که در صورت شناسایی و انتقال صنوف آلاینده و مزاحم می تواند به عنوان تجربه ای موفق به سایر شهرستان ها تسری یابد.
 

عباس وحیدی با اشاره به شناسایی دقیق صنوف آلاینده و مزاحم، اظهار داشت: با همکاری و مشارکت سازمان صنعت معدن و تجارت استان، محیط زیست و اتحادیه های مربوطه، صنوف آلاینده و مزاحم پس از شناسایی ساماندهی و به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی استان البرز منتقل می شود که در این راستا؛ می توان از ظرفیت‌ و پتانسیل شهرک‌های صنعتی بهره لازم را برد.

وی ادامه داد: از ویژگی های این طرح می توان به؛ کاهش آلودگی های زیست محیطی، کاهش مصرف سوخت و انرژی، خودداری از اتلاف وقت مردم اشاره کرد.

به گفته این مسئول؛ علاوه بر این، استفاده از تجارب صاحبان صنوف، ارتقا دانش آنها و متمرکز کردن خدمات از دیگر مزیت هایی است که در صورت تحقق کامل این طرح می تواند به عنوان تجربه ای موفق به سایر شهرستان های استان نیز تسری یابد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 1143189
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24102823 تعداد بازديد زيرپورتال: 4624104 اين زيرپورتال امروز: 4968 سایت در امروز: 22325 اين صفحه امروز: 4162
.