يكشنبه 17 آذر 1398   20:11:20
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/8/22 چهارشنبهشهردار کرج عنوان کرد:
اتمام پروژه پل حصارک تا پایان سال / ریسک تورم خارج از اختیارات مدیریت شهری است
نزدیک به ۲ میلیارد تومان مصالح و تجهیزات برای اجرای ادامه پل حصارک خریداری شده و انتظار می رود این طرح تا پایان سال جاری به اتمام برسد.
 

علی کمالی زاده با اشاره به اتمام پروژه حصارک تا پایان امسال، اظهار داشت: ریسک تورم خارج از اختیارات مدیریت شهری است و سبب روی زمین ماندن بسیاری از طرح ها شده که نمونه ای از آن پل حصارک است.

وی با بیان اینکه توقف این پروژه ناشی از به وجود آمدن مشکل در تامین منابع مالی و افزایش قیمت مصالح بوده است، گفت: ۲ میلیارد تومان اعتبار مصوب شورا برای فعال سازی مجدد این پروژه و خرید مصالح و تجهیزات تخصیص داده شده که انتظار می رود این طرح تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

این مسئول ادامه داد: البته با مدیریت خوب شورای اسلامی شهر و حمایت هایی که در حوزه تصویب اعتبارات و منابع مالی از سوی این بخش صورت گرفته، توانسته ایم از توقف بسیاری از پروژه ها جلوگیری کنیم.

شهردار کرج در ادامه به اجرای طرح بزرگراه شمالی نیز اشاره کرد و افزود: در نظر داریم ادامه این پروژه را در قالب اخذ عوارض انجام دهیم. همچنین در تلاشیم ضمن تفاهم با وزارت راه و شهرسازی، سرعت اجرای طرح را به حداکثر برسانیم.

کمالی زاده، تعریض خط ۴ حصار را نیز از طرح های مهم مدیریت شهری برشمرد که با توجه به اتصال بزرگراه شهید خرازی به آن، هم اکنون مرحله دیواره سازی اش انجام شده است.

به گفته این مسئول، با توجه به اجرای عملیات جابجایی معارض های طرح، انتظار می رود قبل از فرا رسیدن نوروز ۹۹، شاهد تعریض خط ۴ حصار باشیم.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1122252
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23975924 تعداد بازديد زيرپورتال: 4598799 اين زيرپورتال امروز: 5801 سایت در امروز: 29089 اين صفحه امروز: 4682
.