پنجشنبه 21 آذر 1398   20:21:08
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/8/21 سه‌شنبهرییس شورای اسلامی شهر کرج گفت:
تذکر اعضای شورا باید نقشه راه مدیران باشد / تسلیت به زلزله زدگان آذربایجان شرقی
نکاتی که اعضا پس از بازدیدهای میدانی یا از طریق کسب اطلاع از مردم و رسانه ها در جلسات شورا مطرح می کنند، ناشی از احساس مسئولیت و عمل به وظایف نمایندگی است.
 

اکبر سلیم نژاد در صد و شصت و نهمین جلسه شورای شهر کرج با تبریک آغاز هفته وحدت، اظهار داشت: امیدوارم جامعه بیش از گذشته با بهره مندی از عنصر وحدت به جلو حرکت کند..

 رییس شورای شهر کرج با بیان اینکه نطق های پیش از دستور و تذکرات اعضای شورا باید مد نظر مجموعه مدیریت شهری قرار گیرد، گفت: تذکرات نمایندگان مردم باید نقشه راه شهرداری کرج باشد و موارد و نکاتی که اعضاء پس از بازدیدهای میدانی یا از طریق کسب اطلاع از مردم و رسانه ها در جلسات شورا مطرح می کنند، ناشی از احساس مسئولیت و عمل به وظایف نمایندگی است.

 وی در ادامه با اشاره به وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی و تسلیت به خانواده های این عزیزان تاکید کرد: بی شک مردم فهیم ایران اسلامی در این آزمون نیز روسفید خواهند بود و تمام امکانات کشور برای کمک به زلزله زدگان بسیج خواهد شد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1143344
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24103602 تعداد بازديد زيرپورتال: 4624279 اين زيرپورتال امروز: 5142 سایت در امروز: 23104 اين صفحه امروز: 4317
.