دوشنبه 18 آذر 1398   08:40:34
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/8/18 شنبهاستاندار البرز گفت:
ساماندهی نهر سیاه جوب در دستور کار مدیران قرار گیرد
عمر مسئولیت ها کوتاه است و در این فرصت محدود باید به گونه ای عمل کنیم که مردم به رفاه و رضایتمندی برسند.

 

 

عزیزاله شهبازی در حاشیه بازدید از منطقه ۳ شهرداری کرج اظهار داشت: در یک دهه اخیر مسیر رودخانه دلمبر تغییر کرده و به نهر سیاه جوب رسیده است، به نظر می رسد برای حل این معضل باید این مسیر به خط فاضلاب وصل شود.

وی با بیان اینکه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز باید برای تهدیدات زیست محیطی این منطقه اقدام کند؛ گفت: مردم نباید دچار زحمت و آسیب شوند.

این مسئول وظیفه مسئولان را خدمت به مردم عنوان کرد و افزود: عمر مسئولیت ها کوتاه است و در این فرصت محدود باید به گونه ای عمل کنیم که مردم به رفاه و رضایتمندی برسند.

شهبازی ادامه داد: باید فرصت ها را غنیمت بشماریم و در مدت زمانی که خداوند این بار امانت را به دوش ما گذاشته گره ای از مشکلات مردم باز کنیم.

استاندار البرز با بیان اینکه با عشق و علاقه برای رفع مشکلات شهروندان تلاش می کنیم خاطرنشان کرد: مسئولان استان با اتحاد و انسجام برای حل مشکلات مردم حتی فراتر از وظایف خود عمل می کنند.

 وی در ادامه با اشاره به نقش شوراها، یادآور شد: مردم به خوبی متوجه می شوند چه کسانی خالصانه برای آن ها کار می کنند.

مدیریت آب های سطحی اولویت امور است

شهردار کرج نیز در این بازدید بر لزوم مدیریت آب های سطحی تاکید کرد و افزود: جلوگیری از آبگرفتگی ها و سیلابی شدن آب های سطحی از مطالبات اصلی شهروندان است.

علی کمالی زاده خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم در راستای مدیریت آب های سطحی در بارش ها اندیشیده شده است.

گفتنی است این بازدید پیرو مطالبات شهروندان و لزوم رسیدگی به مشکلات کرج با محوریت آبگرفتگی ها و سیلابی شدن آب های سطحی و تصفیه فاضلاب انجام شد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1124858
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23991259 تعداد بازديد زيرپورتال: 4601728 اين زيرپورتال امروز: 2255 سایت در امروز: 10232 اين صفحه امروز: 1802
.