چهارشنبه 9 بهمن 1398   06:37:26

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 25751459
  تعداد بازدید این صفحه: 220344
  در امروز: 6278

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/8/22 چهارشنبهمدیرکل امور شهرسازی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج: خیابان شهید بهشتی ساماندهی می شود
خیابان شهید بهشتی ساماندهی می شود
با توجه به قدمت تاریخی محور شهری شهید بهشتی کرج در حدفاصل مدخل ورودی شهر در شرق از میدان امام (ره) و در امتداد خیابان شهید بهشتی تا میدان شهدا، این خیابان از نقش و جایگاه ویژه ‏ای به عنوان یک محور شهری با هویت و شاخص برخوردار است.

 

امین جواهری با اشاره به اینکه جداره های خیابان شهید بهشتی کرج ساماندهی می شود، اظهار داشت: با توجه به وجود ظرفیت های عملکردی و تنوع فعالیت ها در خیابان شهید بهشتی، شهرداری کرج ساماندهی و جداره سازی خیابان شهید بهشتی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه با توجه به قدمت تاریخی محور شهری شهید بهشتی کرج در حدفاصل مدخل ورودی شهر در شرق از میدان امام و در امتداد خیابان شهید بهشتی تا میدان شهدا، از نقش و جایگاه ویژه‏ای به عنوان یک محور شهری با هویت و شاخص برخوردار است، گفت: بر این اساس طرح ساماندهی جداره های خیابان شهید بهشتی و حذف زوائد و الحاقات بصری این محور با هدف بازیابی هویت و همچنین پاکسازی و بهسازی جداره ها در راستای ارتقاء کیفی سیما و منظر شهری در دستور کار معاونت شهرسازی و معماری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری قرار گرفته است. 

مدیرکل امور شهرسازی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج ادامه داد: در محور حدفاصل پل حامی تا میدان کرج پاکسازی و ساماندهی نماهای شهری، بهسازی مبلمان شهری، یکسان سازی تابلوهای معرف کارکردها همچنین حذف زوائد و الحاقات بصری از جمله اقدامات پیش بینی شده از سوی سازمان سیما، منظر خواهد بود.

كلمات كليدي : خیابان شهید بهشتی , ساماندهی , معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 220344
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25751459 تعداد بازديد زيرپورتال: 250026 اين زيرپورتال امروز: 105 سایت در امروز: 6278 اين صفحه امروز: 69
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.