سه‌شنبه 26 دي 1396   19:08:55
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/10/20 چهارشنبهشهردار کرج تاکید کرد:
داده های سامانه 137 فرصتی ارزشمند برای برنامه ریزی شهری
شهردار کرج بر استفاده بهینه از اطلاعات و داده های موجود در سامانه 137 تاکید کرد و افزود: باید بتوانیم از داده های ارزشمند موجود برای تهیه سند توسعه محلات بهره گیری نماییم.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، اصغر نصیری  یکی از منابع بسیار ارزشمند و مستند مدیریت شهری کرج برای اطلاع از وضعیت شهر را سامانه 137 عنوان کرد که شهروندان از طریق آن و بدون واسطه، مشکلات و دغدغه های خود را با مجموعه در میان می گذارند.

وی با تصریح بر امکان به روزرسانی مداوم داده های سامانه 137، تماس های به روز شهروندان و طرح مشکلات به صورت پیوسته و روزانه را به عنوان منبعی قابل اعتنا برای بسیاری از اقدامات شهرداری کرج ذکر کرد.

نصیری، با بیان اینکه اطلاعات این سامانه می تواند به نحو احسنت و شایسته در برنامه ریزی های شهری به کار گرفته شود، از مدیران خواست داده های به روز سامانه را دریافت نموده و در اقدامات خود مورد توجه قرار دهند.

وی، به ویژه بر لزوم بکارگیری داده های مذکور در تدوین سند توسعه محلات تاکید کرد.

شهردار، امکان اختصاص بودجه واقعی به مناطق را نیز در گرو استفاده از این اطلاعات ذکر کرد و ادامه داد: نیازهای هر منطقه، از طریق تماس های شهروندان قابل شناسایی و احصاء است که این امر می تواند به برنامه ریزی و بودجه نویسی مناطق کمکی شایان توجه نماید.

سامانه 137 شهرداری کرج، سامانه ای مبتنی بر تماس های شهروندان است که با درج و ثبت آنلاین پیام ها درخواست های مردمی، مشکلات را به سازمان ها و مناطق مرتبط انتقال داده و نحوه اجرای خواسته های شهروندان را مورد پیگیری قرار می دهد.


كلمات كليدي : اصغر نصیری شهردار کرج , 137 , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1042202
تعداد بازديد کنندگان سايت: 8704276 تعداد بازديد زيرپورتال: 1592199 اين زيرپورتال امروز: 3017 سایت در امروز: 18670 اين صفحه امروز: 2319
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد..