چهارشنبه 2 خرداد 1397   02:03:10
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1395/10/23 پنجشنبهشنبه 25 دی ماه سال جاری؛
زیرگذر محتشم کاشانی با مدیریت جهادی و یکسال پیش از موعد مقرر زیر بار ترافیک می رود
شهردار کرج با اشاره به روند اجرایی پروژه بزرگ زیرگذر محتشم کاشانی یکسال پیش از موعد مقرر گفت: با مدیریت جهادی و تمهیدات لازم این طرح ملی شنبه هفته آینده با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، علی ترکاشوند این مطلب را عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از پروژه زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا)، بخش عمده ای از ترافیک هسته مرکزی کلانشهر کرج به سمت آزاد راه تهران - کرج - قزوین هدایت می شود و همچنین این طرح ملی می‌تواند شمال و جنوب ایران کوچک را به هم متصل نماید.
 
شهردار کرج اظهار داشت: پنج هزار میلیارد ریال برای اجرای این پروژه صرف شده که همزمان با اجرای عملیات عمرانی زیرگذر محتشم کاشانی، ایستگاه خط 5 قطارشهری و سازه سخت مترو نیز در این محل در حال ساخت می باشد.
 
ترکاشوند با بیان اینکه در عملیات احداث پروژه مهرویلا به دلیل اهمیت و ملی بودن این پروژه از کارشناسان و افراد زبده ای استفاده شده است گفت: بکارگیری نیروهای توانمند وکارآمد در خدمات رسانی های خدماتی و عمرانی از شاخصه های اصلی مدیریت شهری کرج است تا بتواند پروژه های ماندگاری را برای شهر و شهروندان به بهره برداری برساند.
 
این مسئول ارشد شهری ادامه داد: از جمله مشخصات فنی پروژه ملی مهرویلا، 18 هزار مترمربع سطح عرشه کل پلها می باشد که این پروژه با 300 متر طول تونل زیرگذر و 700 متر طول تونل مترو، شنبه 25 دی ماه ساعت 9 صبح با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات راه اندازی می شود.
 
وی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: در برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر بود تا این زیرگذر محتشم کاشانی در اوایل نیمه دوم سال 96 به بهره برداری برسد اما با تدابیر مجموعه مدیریت شهری کرج یکسال پیش از موعد مقرر در حال احداث می باشد.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1464686
تعداد بازديد کنندگان سايت: 11420817 تعداد بازديد زيرپورتال: 2112309 اين زيرپورتال امروز: 619 سایت در امروز: 1311 اين صفحه امروز: 281
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.