سه‌شنبه 22 آبان 1397   06:50:23
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/9/16 پنجشنبهدر راستای تحقق اقتصادی مقاومتی؛
طرح عمرانی تعریض حاشیه اتوبان کرج در مدار بهره برداری قرار گرفت
در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی و جلوگیری از هزینه های تشریفاتی افتتاح طرح های عمرانی، پروژه تعریض حاشیه اتوبان کرج، دیروز ۱۵ آذر ماه در مدار بهره برداری قرار گرفت تا حجم قابل توجهی از ترافیک ورودی شهر کاهش پیدا کند.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، روز گذشته پس از بازدید دکتر اصغر نصیری، شهردار کرج از روند اجرای طرح تعریض حاشیه اتوبان کرج، حدفاصل پل کلاک تا پل فردیس ، دستور بازگشایی این محدوده برای استفاده مسافران در ایام تعطیلات و کاهش حجم ترافیک در این مسیر، بدون برگزاری مراسم افتتاحیه رسمی صادر شد.
 
شهردار کرج در این بازدید با اشاره به اهداف پروژه تعریض حاشیه اتوبان عنوان کرد: ایجاد روانی حرکت در مسیر خط 4 حصار، بالا بردن سرعت حرکت وسایل نقلیه، کاهش تراکم ایجاد شده در ساعات اوج ترافیک و کاهش خسارات جانی ناشی از تصادفات احتمالی از اولویت های اجرای این طرح می باشد.
 
نصیری بیان کرد: از دیگر خروجی های مثبت اجرای طرح های ترافیکی کاهش مصرف سوخت، آلودگی هوا، کاهش زمان سفر و تسهیل در دسترسی به مسیرهای منتهی به کلانشهر کرج است.
 
نصیری یادآور شد: اصلاحات ایجاد شده با تکیه بر اقدامات کارشناسی و به منظور کاهش حجم ترافیک و افزایش ایمنی در سطح شهر صورت می پذیرد.
 
وی در پایان بر لزوم توسعه فضای سبز در این محدوده تاکید کرد و گفت: حفظ و گسترش فضای سبز حاشیه اتوبان می تواند نقش به سزای در زیبایی و شادابی محیط شهری ایجاد کند.
 
گفتنی است، در این بازدید علاوه بر دکتر نصیری شهردار کرج و محمد کریم شفیعی قائم مقام وی، علی اصغر کمالیزاده معاون فنی و عمرانی،  افضلی معاون حمل و نقل و ترافیک، احمد رضا خلوصی مدیر عامل سازمان عمران شهرداری کرج و چند تن از اعضای شورای شهر این کلانشهر حضور داشتند.
 

كلمات كليدي : حاشیه اتوبان کلاک , شهرداری کرج , اقتصاد مقاومتی

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2061342
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15410864 تعداد بازديد زيرپورتال: 2846947 اين زيرپورتال امروز: 1261 سایت در امروز: 4247 اين صفحه امروز: 762
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.