يكشنبه 28 مرداد 1397   19:32:04
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/6/22 چهارشنبهبا صدور حکم قضایی؛
8 واحد صنفی بدهکار در منطقه 9 کرج تعطیل شدند
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج از پلمپ هشت واحد صنفی متخلف در این منطقه با صدور حکم قضایی خبر داد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، سید رضا مساعد، عنوان کرد: پلمپ این واحد های صنفی پس از ابلاغ اخطارهای قانونی توسط واحد اصناف، حقوقی و اجرائیات وکنترل نظارت منطقه و با اخذ حکم قضایی به واحدهایی که در پرداخت عوارض خود کوتاهی کرده و یا پروانه کسب نداشتند اجرایی شد.
 
مساعد اظهارداشت: این عملیات در راستای اجرای دستور العمل شورای برنامه ریزی شهرداری کرج و اجرای مصوبات کمیته درآمدی منطقه بدلیل عدم پرداخت بدهی برخی از اصناف به اجرا در آمده  که تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف بدهی، واحدهای مذکور حق بازگشایی و ادامه فعالیت را ندارند.
 
وی خاطر نشان کرد: صنوف پلمپ شده در پاساژآزادی ، محدوده  دولت آباد، بلوار یادگار امام( ره)، خیابان شهید بهشتی ، کارمندان جنوبی ، خیابان قریشی ، خیابان خیام واقع شده بودند.
 
این مسئول با بیان اینکه تعامل بین اصناف و شهرداری کرج وحدت رویه بین این دو مجموعه را دو چندان می سازد و پرداخت عوارض به شهرداریها از جمله تعهدهای قانونی و اجتماعی این واحدها می باشد که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد، گفت: از صاحبان صنوف انتظار می رود با پرداخت به موقع عوارض شهرداری، نقش موثری را در خدمات رسانی بهتر به شهر و شهروندان ایفا کنند.
 
مساعد در پایان خاطر نشان کرد: امید می رود با توجه به تلاش های انجام شده توسط واحد حقوقی و اجرائیات منطقه 9 شهرداری کرج در زمینه دریافت عوارض صنوف، گام های موثری را در راستای خدمات رسانی مناسب تر جهت رضایتمندی شهروندان و حفظ آرامش آنها برداریم.

كلمات كليدي : واحد صنفی , شهرداری کرج , شورای برنامه ریزی , تعطیل

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1781453
تعداد بازديد کنندگان سايت: 13501044 تعداد بازديد زيرپورتال: 2500031 اين زيرپورتال امروز: 3854 سایت در امروز: 13372 اين صفحه امروز: 3016
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.