يكشنبه 28 مرداد 1397   19:32:43
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/6/22 چهارشنبهسعادت:
همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان، اساس تحولات چشمگیر شهری است
سرپرست شهرداری کرج همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان را زمینه ساز اجرای امور شهری به نحوی مطلوب دانست و گفت: با مبنا قرار دادن این مهم می توان شاهد خروجی های مثبت و شکل گیری تحولاتی اساسی و چشم گیر در شهر بود.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، ربی سعادت عنوان کرد: مدیریت شهری این کلانشهر با آغاز فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی شهر، علاوه بر اینکه تمهیدات خاصی را برای تحقق تفکر جهادی و اجرایی ساختن اقتصاد مقاومتی در پروژه های شهری در نظر دارد، همدلی و ارتباط دو سویه مسئولان و مردم را اصلی مهم در پیشبرد اهداف می داند.
 
سرپرست شهرداری کرج ادامه داد: همچنین شورای اسلامی شهر و شهرداری این کلانشهر، برنامه های خود را مبتنی بر رسیدن به سازندگی و تحولات ساختاری تدوین می کند و در قالب پروژه های عمرانی، خدماتی، ترافیکی، فضای سبز و... به اجرا در می آورد.
 
سعادت اظهار داشت: این کلانشهر از سرمایه های اجتماعی مناسبی برخوردار است و می توان با نهادینه ساختن فرهنگ کار جهادی میان مسئولان و مردم اقدامات بزرگی را در شهر اجرایی کرد تا علاوه بر عمران و آبادانی شهر، آسایش شهروندان هم دوچندان گردد.
 
وی با اشاره به اینکه با تقویت روحیه همکاری و تعاون در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی، می توان به شهری توسعه یافته با شهروندانی مسئولیت‌پذیر و مشارکت‌جو دست پیدا کرد، گفت: باید به این مهم توجه داشت که زندگی شهروندان با همه سازه های شهری گره خورده است و حضور جهادی مردم و مسئولان در امور مختلف، جهاد سازندگی را رقم می زند.

كلمات كليدي : همدلی و همزبانی , تحولات چشمگیر , شهردار کرج , شورای اسلامی

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1781456
تعداد بازديد کنندگان سايت: 13501049 تعداد بازديد زيرپورتال: 2500034 اين زيرپورتال امروز: 3857 سایت در امروز: 13377 اين صفحه امروز: 3019
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.