چهارشنبه 3 بهمن 1397   15:22:01
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/2/26 چهارشنبه
کرج به استقبال ماه رمضان می رود
سرپرست شهرداری کرج در آستانه ماه مبارک رمضان از آماده سازی فضای شهر در مناطق ده گانه این کلانشهر خبر داد.
محمدرضا احمدی نژاد  با اشاره به فرا رسیدن ماه مهمانی خدا اظهار کرد: بدون شک برای ورود به این ماه بزرگ الهی باید بستر، شرایط و امکانات لازم برای شهروندان در بخش های مختلف فراهم شود.

احمدی نژاد، با تاکید بر اینکه همزمان با این روزها مساعدت و همراهی لازم برای ایجاد بستر آسایش و رضایتمندی روزه داران، غبارروبی و آماده سازی مساجد و فضای شهری انجام می گیرد، اظهار کرد: بدون شک رعایت و انجام فریضه های دینی و مذهبی همچون روزه داری و اعمال ماه مبارک رمضان در صدر اقدامات شهرداری قرار خواهد داشت.

 وی، استفاده از ظرفیت و توانمندی مجموعه مدیریت شهری کرج به منظور ایجاد فضایی معنوی توأم با آراستگی در این کلانشهر را از مهم ترین اقدامات شهرداری کرج برشمرد و گفت: امید است با فراهم کردن تمهیدات لازم شهروندان مومن کرجی در ماه مبارک رمضان بدون هیچ دغدغه ای به عبادت و انجام فریضه های خود بپردازند و نهایت استفاده از این ایام را ببرند.

سرپرست شهرداری کرج با تاکید بر اینکه بدون شک مساجد محور اصلی فعالیت ‌های مذهبی، معنوی، فرهنگی و اجتماعی هستند، گفت: سعی شده به منظور اجرای برنامه های مذکور در کنار مردم و شهروندان قرار بگیریم.

 احمدی نژاد؛ پاکسازی معابر شهری، جمع آوری نخاله‌های ساختمانی از سطح معابر و آذین‌بندی ویژه با نصب پارچه نوشته و تابلوهای ویژه ماه مبارک رمضان را از جمله اقدامات شهرداری کرج برای استقبال از اين ماه مبارک اعلام کرد و افزود: برای لیالی قدر نیز ویژه برنامه های خوبی در نظر گرفته شده است.

وی ضمن درخواست از شهروندان برای رعایت قوانین شهری، تاکید کرد: امید است مردم همانند دیگر ایام سال برای برگزاری مراسم مختلف دعا و افطاری در امکان عمومی و مذهبی از ریختن پسماندهای خشک و تر در معابرخودداری کنند تا کمترین فشار کاری به پاکبانان وارد شود.

كلمات كليدي : شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2273722
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16364396 تعداد بازديد زيرپورتال: 3111355 اين زيرپورتال امروز: 3018 سایت در امروز: 9177 اين صفحه امروز: 2158
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.