سه‌شنبه 22 آبان 1397   06:36:58
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/3/23 چهارشنبهسرپرست سازمان حمل و نقل ریلی خبر داد؛
تمدید قراردادهای تجاری در قالب کنسرسیوم
سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت که قراردادهای تجاری در قالب کنسرسیوم Citic + Sabir تمدید شد.

علی اصغر صلواتی با تاکید بر تدام جلسات کارگروه فاینانس به منظور سرعت بخشیدن به کارهای عملیاتی، گفت: امیدواریم با تلاش مسولان شاهد بهره برداری از مترو کرج در آینده ای نزدیک باشیم.

وی با اشاره به پیگیری های این سازمان برای تمدید برخی مصوبه ها افزود: تمدید مصوبه ی شورای اقتصاد برای سال 97 توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و تمدید قرارداد تجاری در قالب کنسرسیوم Citic+Sabir حاصل شده است.

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی، اضافه کرد: این در حالی است که با شرکتِ سیتیک به عنوان تامین کننده فاینانسِ خارجی نیز تعاملات مستمر صورت گرفته و در صورت اعمال حمایت های لازم برای تمدید و بروز رسانی مجوزها و مصوبات لازم، امکان پیشبرد فرآیندهای فاینانس با عاملیت بانک صنعت و معدن فراهم خواهد شد.

صلواتی اظهار داشت: به موجب موافقت و تصویب شورای اسلامی شهر مبنی بر بهره گیری از تسهیلات چهار هزار میلیارد ریالی اوراق مشارکت برای اجرای فاز یکِ خط 2 ریلی کرج، نسبت به ارایه مستندات مورد نیاز به سازمان شهرداری ها اقدام شده است.

وی افزود: این موضوع هم اکنون در مرحله ی صدور تضامین 50 درصد دولتی جهت سیر مراحل سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی است. 


  

كلمات كليدي : شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2061304
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15410694 تعداد بازديد زيرپورتال: 2846895 اين زيرپورتال امروز: 1209 سایت در امروز: 4077 اين صفحه امروز: 724
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.