يكشنبه 27 اسفند 1396   17:04:15
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/6/22 چهارشنبه
سلطانی مقدم با حفظ سمت سرپرست منطقه ۱ شهرداری کرج شد
طی حکمی از سوی سعادت سرپرست شهردار کرج،سلطانی مقدم با حفظ سمت سرپرست منطقه ۱ شهرداری کرج شد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، طی مراسمی با حضور قائم مقام شهردار، علیرضا کیان از مدیریت منطقه ۱ شهرداری کرج تودیع شد و علی سلطانی مقدم بر صندلی این مسولیت تکیه زد.
 
قابل ذکر است، علی سلطانی مقدم که پیش از این مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج بوده است.
 
قائم مقام شهردار کرج در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات کیان و تبریک به سلطانی مقدم، جابجایی های مدیریتی را سیاست مدیریت شهری کرج ذکر و عنوان کرد: این مهم با هدف جلوگیری از روزمرگی و ایجاد تحول مدیریتی صورت می گیرد.
 
وی با یادآوری این موضوع که تمام مراسمات تودیع و معارفه به دور از تشریفات و تجملات برگزار می شود، اظهار داشت: به منظور جلوگیری از هزینه های اضافی، هدیه دادن به مدیران جدید باید منسوخ شود؛ ما در تلاش هستیم تا این مهم در سال های آینده نیز تداوم یابد.
 
این مسئول در ادامه به سخن امام علی (ع)که می‌فرماید: در دنیا طوری زندگی کنيد که انگار همیشه زنده می مانید و از طرفی به این فکر کنید که هر لحظه ممکن است از دنیا برويد اشاره کرد و افزود: در زندگی کاری باید به این سخن امام علی (ع) توجه ویژه ای داشته باشیم.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی سلطانی مقدم , سرپرست , منطقه 1 , منطقه ۶

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1240057
تعداد بازديد کنندگان سايت: 10138313 تعداد بازديد زيرپورتال: 1841809 اين زيرپورتال امروز: 3121 سایت در امروز: 14947 اين صفحه امروز: 2421
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد..