سه‌شنبه 20 آذر 1397   08:07:34
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/10/23 شنبهبا دستور شهردار کرج؛
سرعتگیرهای مزاحم حذف می شوند
شهردار کرج، حذف سرعتگیرها در خیابان های شهر را به منظور تسهیل در عبور و مرور و بهره گیری بهینه از کنترل هوشمند حمل و نقل شهری عنوان کرد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج اصغر نصیری ، با اعلام اینکه مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج از چندی پیش در این کلانشهر فعال شده است، به وجود 46 دستگاه دوربین نظارتی و 69 دستگاه دوربین پلاک خوان اشاره کرد.

وی بیان داشت: بخشی از کنترل هوشمند ترافیک به واسطه این دوربین ها انجام می گیرد و کمک خواهد کرد تا نیازهای ترافیکی شهروندان با دقت و کیفیت بهتری رصد شود.

این مسئول افزود: همچنین این نوع کنترل که بدون نقش مستقیم ماموران انجام می گیرد، تاثیر بسزایی در اعمال قانون و الزام رانندگان به رعایت قوانین دارد که این مهم پس از مدتی با فرهنگسازی و آگاه سازی شهروندان نسبت به موضوع، به وضوح مشاهده خواهد شد.

نصیری، در ادامه به اجرای دستورالعمل ها و قوانین راهنمایی و رانندگی به عنوان اقداماتی که زمینه ساز تسهیل در آمد و شد شهروندان و رانندگان است، اشاره کرد و ادامه داد: نصب برخی از سرعتگیرها در شهر به صورت غیراصولی و غیر فنی انجام گرفته که همین امر سرعت حمل و نقل را به شدت کند کرده و حتی در مواردی موجب بروز خطر و سوانح نیز شده است.

شهردار تصریح کرد: دستور حذف همه این سرعتگیرها را صادر کرده ایم و این امر هم اکنون در حال اجراست.

كلمات كليدي : سرعت گیر , اصغر نصیری شهردار کرج , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2148317
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15794313 تعداد بازديد زيرپورتال: 2953767 اين زيرپورتال امروز: 1129 سایت در امروز: 2195 اين صفحه امروز: 792
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.