چهارشنبه 3 بهمن 1397   14:47:52
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/2/26 چهارشنبه
خرید ۴ هزار تن قیر در دستور کار شهرداری کرج
سرپرست شهرداری کرج با اشاره به خرید ۴ هزار تن قیر، گفت: با خرید این میزان قیر، برای سه ماه مشکلی بابت انجام اقدامات شهرداری نخواهیم داشت.
محمدرضا احمدی نژاد در بازدید از شهرداری منطقه 9 توجه به رفاه پرسنل را در پیشبرد اهداف مناطق موثر دانست و افزود: برای ایجاد انگیزه ضروری است ساز و کار پرداخت های تشویقی دیده شده و این پرداختی ها تنها به پایان سال موکول نشود.
 
سرپرست شهرداری کرج گفت که پرداخت های تشویقی را می شود در پایان نیمه اول و دوم هر سال لحاظ و برای پرسنل در نظر گرفت.
 
وی تصریح کرد: در صورتی که در پایان شش ماهه نخست سال جاری ۳۵ درصد از در آمد پیش بینی شده منطقه 9 و دیگر مناطق وصول شود می توان لایحه ۲ درصد تشویقی را ارایه و برای پرسنل در نظر گرفت.
 
سرپرست شهرداری کرج با اشاره به این که شهرداری منطقه 9 در موضوعِ درآمد نسبت به مناطق دیگر عقب ماندگی دارد، گفت: انتظار می رود این ضعف با کار و تلاش بیشتر جبران شود. 
 
وی در بخش دیگری با تاکید بر لزوم توجه به توسعه فضای سبز شهری، اظهار کرد: توسعه فضای سبز یکی از ابتدایی ترین نیازهای شهروندان است که باید مورد توجه قرار گیرد.    
 
احمدی نژاد در پایان با اشاره به اینکه خرید ۴ هزار تن قیر در دستور کار شهرداری کرج قرار دارد، یادآور شد: خرید این میزان قیر برای سه ماه شهرداری را برای انجام اقدامات خود بی نیاز خواهد کرد.


 

 

 

 

 

 

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2273623
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16363999 تعداد بازديد زيرپورتال: 3111203 اين زيرپورتال امروز: 2867 سایت در امروز: 8780 اين صفحه امروز: 2059
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.