سه‌شنبه 20 آذر 1397   08:26:41
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/10/20 چهارشنبه
دیدار مردمی شهردار کرج با شهروندان منطقه 9 کرج در مسجد امام حسن عسگری (ع)
دکتر اصغر نصیری طی ملاقات مردمی با شهروندان منطقه 9 به بررسی مشکلات ساکنان این منطقه پرداخت.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، دکتر اصغر نصیری در این دیدار که در مسجد امام حسن عسگری (ع) صورت گرفت، مهمترین هدف دیدارهای مردمی را ارتباط بی واسطه مسئولین با شهروندان و رفع مشکلات آنان عنوان کرد.

شهردار کرج با بیان اینکه مهمترین اولویت شهرداری، ارائه خدمات گسترده به مناطق کم برخوردار است، اظهار داشت: برنامه های کلیدی شهرداری کرج از سال آینده آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه مساجد در تثبیت باورهای دینی و فرهنگ سازی نقش اساسی دارند، گفت: مساجد ظرفیت خوبی برای ترویج فرهنگ شهروندی هستند و می تواند محور همه اقدامات و فعالیت های شهری باشند.

نصیری از دیگر اهداف دیدارهای مردمی به ترویج فرهنگ خدمت رسانی و پاسخگویی مستقیم به شهروندان اشاره و بیان کرد: جذب اعتماد مردم و ترغیب شهروندان به تعامل با مجموعه مدیریت شهری در حفاظت از شهر و نگهداری از فضاهای شهری کمک شایانی می کند.

شهردار کرج همچنین از سرعت بخشیدن به انجام امور و ایجاد حس همدلی و هم زبانی میان مسئولان و مردم یاد کرد و گفت: مشارکت مردم در تصمیم سازی ها موجب توسعه شهر در راستای رفع نیازهای شهروندان می شود.

كلمات كليدي : اصغر نصیری شهردار کرج , ملاقات مردمی , مسجد امام حسن عسگری(ع)

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2148380
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15794497 تعداد بازديد زيرپورتال: 2953841 اين زيرپورتال امروز: 1160 سایت در امروز: 2379 اين صفحه امروز: 855
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.