يكشنبه 28 مرداد 1397   19:31:51
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1396/6/22 چهارشنبهبرای تخستین بار؛
شهرداری کرج موفق به دریافت جایزه ملی تعالی آموزش شد
شهرداری کلانشهر کرج موفق شد تا جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه را که به برترین تلاش ها، اقدامات و دستاوردهای سازمان های ایرانی در حوزه آموزش و توسعه کارکنان اعطا می شود به خود اختصاص دهد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، مراسم چهارمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران به مانند سال های گذشته با حضور و استقبال چشمگیر اساتید دانشگاه ها، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان آموزش سازمان های مختلف از سراسر کشور در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد که شهرداری کرج توانست برای نخستین بار، موفق به دریافت جایزه ملی تعالی در سطح گواهینامه اهتمام شود.
 
جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه، جایزه ای است که به برترین تلاش ها، اقدامات و دستاوردهای سازمان های ایرانی در حوزه آموزش و توسعه کارکنان اعطا می شود.
 
مدل های تعالی در سازمان های ایرانی و لزوم همپایی و همراستایی حوزه آموزش و فعالان این عرصه با مفاهیم سرآمدی و تعالی، نقطه آغازی بر طراحی، توسعه و استقرار این جایزه در سطح سازمان های ایرانی است.
 
گفتنی است کلیه سازمان های متعهد به مفاهیم تعالی و علاقمند به مشارکت در فضای تعامل و یادگیری در عرصه آموزش و توسعه منابع انسانی می توانند داوطلب شرکت در این جایزه باشند.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , جایزه ملی تعالی , برگزیده , دانشگاه علوم پزشکی , آموزش و توسعه

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1781451
تعداد بازديد کنندگان سايت: 13501041 تعداد بازديد زيرپورتال: 2500029 اين زيرپورتال امروز: 3852 سایت در امروز: 13369 اين صفحه امروز: 3014
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.