سه‌شنبه 26 دي 1396   19:09:05
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1395/10/23 پنجشنبهدر آینده ای نزدیک؛
بومی سازی زیرسیستم کمیسیون ماده 100در شهرداری کرج محقق می شود
رئیس اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری کرج از بومی سازی زیرسیستم کمیسیون ماده صد خبر داد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، هما ترکاشوند این مطلب را عنوان کرد و گفت: بر اساس سیاست های دولت در راستای ایجاد دولت هوشمند و مکانیزه کردن امور جاری با تاکید شهردار کرج همچنین دستور معاون شهرسازی و معماری شهرداری این کلانشهر بومی سازی زیر سیستم کمیسیون ماده صد در اولویت کاری این معاونت قرار گرفت.
 
رئیس اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری کرج اظهار داشت: این مهم از سوی مدیرکل کمیسیون ماده صد و اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری ایرتن کوچک پیگیری شد و با همکاری سازمان فن آوری و اطلاعات و پیگیری های واحد اتوماسیون شهرسازی شهرداری این کلانشهر بزودی راه اندازی می شود.
 
ترکاشوند گفت: برای بومی سازی شدن زیر سیستم کمیسیون ماده صد در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج، این دستگاه با همکاری شرکت صفا رایانه جهت تسهیل در امور رسیدگی به تخلفات ساختمانی و موارد مطروحه در کمیسیون های مذکور تاکنون اقدامات مطلوبی را به انجام رسانده است تا هر چه سریعتر این سیستم مورد بهره برداری قرار بگیرد.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: انجام فرآیند گردش کار زیر سیستم کمیسیون ماده صد طی چند ماه بررسی، جمع بندی و مرتفع ساختن مشکلات این سیستم از جمله فعالیت هایی است که با همکاری شرکت صفا رایانه صورت گرفته تا در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی سیستم مذکور در شهرداری کلانشهر کرج باشیم.


آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1042204
تعداد بازديد کنندگان سايت: 8704283 تعداد بازديد زيرپورتال: 1592202 اين زيرپورتال امروز: 3020 سایت در امروز: 18677 اين صفحه امروز: 2321
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد..