دوشنبه 1 آبان 1396   22:24:24
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1395/10/23 پنجشنبهدر آینده ای نزدیک؛
بومی سازی زیرسیستم کمیسیون ماده 100در شهرداری کرج محقق می شود
رئیس اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری کرج از بومی سازی زیرسیستم کمیسیون ماده صد خبر داد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، هما ترکاشوند این مطلب را عنوان کرد و گفت: بر اساس سیاست های دولت در راستای ایجاد دولت هوشمند و مکانیزه کردن امور جاری با تاکید شهردار کرج همچنین دستور معاون شهرسازی و معماری شهرداری این کلانشهر بومی سازی زیر سیستم کمیسیون ماده صد در اولویت کاری این معاونت قرار گرفت.
 
رئیس اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری کرج اظهار داشت: این مهم از سوی مدیرکل کمیسیون ماده صد و اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری ایرتن کوچک پیگیری شد و با همکاری سازمان فن آوری و اطلاعات و پیگیری های واحد اتوماسیون شهرسازی شهرداری این کلانشهر بزودی راه اندازی می شود.
 
ترکاشوند گفت: برای بومی سازی شدن زیر سیستم کمیسیون ماده صد در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج، این دستگاه با همکاری شرکت صفا رایانه جهت تسهیل در امور رسیدگی به تخلفات ساختمانی و موارد مطروحه در کمیسیون های مذکور تاکنون اقدامات مطلوبی را به انجام رسانده است تا هر چه سریعتر این سیستم مورد بهره برداری قرار بگیرد.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: انجام فرآیند گردش کار زیر سیستم کمیسیون ماده صد طی چند ماه بررسی، جمع بندی و مرتفع ساختن مشکلات این سیستم از جمله فعالیت هایی است که با همکاری شرکت صفا رایانه صورت گرفته تا در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی سیستم مذکور در شهرداری کلانشهر کرج باشیم.

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 816728
تعداد بازديد کنندگان سايت: 6659094 تعداد بازديد زيرپورتال: 1269682 اين زيرپورتال امروز: 5362 سایت در امروز: 24174 اين صفحه امروز: 4014
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد. .