سه‌شنبه 20 آذر 1397   08:07:06
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/9/13 سه‌شنبه
شناسایی نقاط حادثه خیز درون شهری ضروری است
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از شناسایی نقاط حادثه خیز درون شهری و اجرای طرح اصلاح هندسی این مناطق، خبر داد.


 محمدرضا احمدی نژاد در جلسه معرفی و آشنایی فرمانده نیروی انتظامی استان البرز و فرماندهان پلیس راهور شهرستان کرج با شهردار کرج، معاونین و مدیران مناطق شهرداری، اظهار کرد: پلیس می تواند با در اختیار قرار دادن جزییات لازم در راستای شناسایی نقاط حادثه خیز کمک شایانی به کاهش حوادث کند.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح اصلاح هندسی در راستای شناسایی نقاط حادثه خیز و به منظور کاهش تلفات و تصادفات درون شهری انجام می گیرد، گفت: اجرای این طرح ضمن حفظ جان شهروندان، افزایش اعتماد و رضایت عمومی را به همراه دارد.

احمدی نژاد گفت: در صورتی که مبحث کدینگ دوربین های سطح شهر به سرانجام نرسد برای اجرای هر چه بهتر طرح زوج و فرد، نیازمند حضور فیزیکی عوامل نیروی انتظامی برای اعمال قانون دربرخورد با متخلفین هستیم چرا که تجربه نشان داده به سبب عدم حضور پلیس، اعتماد عمومی نسبت به اعمال قانون، سلب می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با تاکید بر اینکه مجموعه مدیریت شهری کرج در کنار عوامل نیروی انتظامی در راستای اجرای طرح زوج و فرد خواهد بود، خاطرنشان کرد: اجرای هر چه بهتر این طرح منوط به همکاری بیش از پیش ناجا و شهرداری است.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت حمل و نقل ترافیک

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2148315
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15794310 تعداد بازديد زيرپورتال: 2953765 اين زيرپورتال امروز: 1127 سایت در امروز: 2192 اين صفحه امروز: 790
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.