پنجشنبه 6 آبان 1395   04:28:31
.
..

معاونت

معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
معاونت مالی و اقتصادی
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
معاونت خدمات شهری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت فرهنگی و اجتماعی

مناطق

منطقه 1
منطقه 7
منطقه 2
منطقه 8
منطقه 3
منطقه 9
منطقه 4
منطقه 10
منطقه 5
منطقه 11
منطقه 6
منطقه 12

سازمان های تابعه

ادارات ستادی

دانشگاه

دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری کرج
اخبار

شهردار کرج گفت: کلانشهر کرج مانند سایر نقاط کشور، دستورالعمل ها و مقررات پدافند غیر عامل را در تمام طرح ها و پروژه های ملی، استانی، عمرانی و اقتصادی رعایت می کند و در بخش کالبدی شهر از جمله ساختمان ها و پروژه ها با توجه ویژه به استاندارها ی جهانی به دنبال آن است تا در زمان حوادث طبیعی و غیر طبیعی مدیریت بحران را به راحتی در دست داشته باشد و امنیت شهروندان را تامین کند.

شهردار کرج گفت: تقویت مساجد موجود در شهر، محور اصلی برنامه‌های فرهنگی شهرداری این کلانشهر است ؛ چرا که این محیط معنوی موجب نشاط،تقویت مسائل اعتقادی و ارتقاء سلامت در جامعه می شود و فرهنگ ایرانی اسلامی را در برابر تهاجم فرهنگی غرب حفاظت می کند.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج از اجرای بزرگترین و جامع ترین طرح ساماندهی جمع آوری آب های سطحی استان البرز توسط این سازمان خبر داد.

استاندار البرز اظهار داشت: ستاد ساماندهی تپه مرادآب کرج با تملک بیش از 4 هزار و 400 بنای ریزدانه و ناپایدار در 72 هکتار از اراضی ارتفاعات بالای 1400 متر منطقه اسلام آباد، کار نشدنی را محقق کرد و تجربه ای ارزشمند و بزرگ را خلق نمود که باید از آن نهایت بهره را برد.

کلانشهر کرج با میزبانی از مردمانی با گویش ها و فرهنگ ها و قومیت های متنوع از قابلیت لازم برای تبدیل به پایتخت اقوام ایران اسلامی برخوردار است و این مهم می تواند به جاذبه گردشگری این خطه بدل شود.

.
..
آرشیو اخبار
دسترسی سریع
پورتال قدیم شهرداری کرج
دانلود اپلیکیشن موبایل سامانه 137
فرم ثبت نام آتش نشان داوطلب
فرم شناسایی پژوهشگران
نظر سنجی طرح تفصیلی
پیوندها
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پورتال وزارت کشور
پایگاه اطلاع رسانی دولت
پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز
تعداد بازديد اين صفحه: 53179
تعداد بازديد کنندگان سايت: 542904 تعداد بازديد زيرپورتال: 118671 اين زيرپورتال امروز: 219 سایت در امروز: 491 اين صفحه امروز: 51
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.
.