شنبه, 3 آبان 1393          
farsi english
منوی سازمان

فرصتهای سرمایه گذاری

پیوند سازمان های فضای سبز

معرفی اماکن خدماتی و رفاهی

کتابخانه مجازی


پیوندها

آب و هوا

 بنر

اخبار برگزیده

اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
دسته بندي اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ 
مشاور سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج گفت: با پیش بینی های انجام شده طی 20 سال آینده نیاز به آب در کشور ایران به 130 میلیارد مترمکعب می رسد این در حالیست که اگر حتی تمام آبهای سطحی مهار و پسا ...
در حاشیه اولین کنگره ملی گل و گیاهان ایران؛ مدیران عامل فضای سبز كلانشهرهای كشور در كرج گردهم آمدند 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ 
ظهر امروز در حاشیه اولین کنگره ملی گل و گیاهان ایران، مدیران عامل فضای سبز کلانشهرهای کشور در موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر کرج برگزار شد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ 
آگهی مناقصه عمومی خرید کفپوش مورد نیاز زمینهای بازی پارکهای مناطق و کلیه پروژه ها از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ رسید.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
با حضور مسئولانی استانی و شهری، بوستان یک هکتاری نهج البلاغه با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال بعدازظهر امروز جنب مصلی کرج افتتاح و بهره برداری شد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به اینکه بوستان نهج البلاغه آغازگر نشر آموزه های دینی است، گفت: پیشنهاد می شود که بنیاد بین المللی غدیر در خانه نهج البلاغه راه اندازی شود.
به دستان آیت الله حسینی همدانی؛ بوستان نهج البلاغه جنب مصلی بزرگ كرج افتتاح شد 
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
با حضور آیت الله حسینی همدانی امام جمعه کرج، دادگو رئیس شورای شهر و ترکاشوند شهردار کرج، بوستان نهج البلاغه با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال در منطقه 2 شهرداری جنب مصلی بزرگ این کلانشهر افتتاح و ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
دبیر کمیته تخصصی فضای سبز کلانشهرهای کشور با اشاره به اینکه واردات بذور با نیاز آبی بالا، کشور را با چالش جدی مواجه کرده است، گفت: در حوزه تولید و واردات گل و گیاه شناخت کافی نسبت به بازار وجود ندارد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ 
اولین کنگره ملی گل و گیاهان زینتی با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج و پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی از امروز در موسسه اصلاح و تهیه نهال و بذر کرج آغاز شد و تا فردا ادامه دارد.
صفحه1از212.بعدي.
  آرشيو اخبار

اطلاع رسانی


ثبت نام الکترونیکی آبیاری قطره ای

مزایدات و مناقصات

فرم هرس درختان

مناسبتها