پنج‌شنبه, 14 اسفند 1393          
farsi english
منوی سازمان

فرصتهای سرمایه گذاری

پیوند سازمان های فضای سبز

معرفی اماکن خدماتی و رفاهی

کتابخانه مجازی


پیوندها

آب و هوا

 بنر

اخبار برگزیده

اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
دسته بندي اخبار
طی توافق سازمان پارکها و بنیاد شهید البرز؛ باغ شهدا در باغستان احداث می شود/ غرس 3400 اصله نهال به نام و یاد شهدای كرج  جديد!
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۴ 
طی توافقات انجام شده بین سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، قرار است که در اراضی جنگل کاری باغستان، باغ شهدا ایجاد شود.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۴ 
مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج گفت: باغ گلهای پارک شهید چمران با بهره مندی از لوکیشن های مختلف عکسبرداری و مناظر بسیار زیبا، محلی مناسب برای مراجعه و بازدید مهمانان و شهروند ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۴ 
مسئول پارکهای بانوان سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، برنامه های آموزشی طی هفته درختکاری در باغ جهان و ریحان را اعلام کرد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ 
مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از برگزاری مراسم روز درختکاری در روز 15 اسفندماه در باغستان خبر داد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ 
مسئول آموزش سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، جزئیات برگزاری دوره های آموزشی طی هفته درختکاری سال جاری را اعلام کرد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ 
با حضور عوامل اجرایی و نیروهای سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، جلسه توجیهی اجرای طرح هر خانه یک درخت 4 که همزمان با آغاز هفته درختکاری در تمامی مناطق این کلانشهر کلید می خورد، برگزار شد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ 
آگهی مناقصه عمومي اجراي عمليات احياء و لايروبي چاه هاي فضاي سبز مناطق 12 گانه و حاشيه شهر از سوی روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ رسید.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ 
از ابتدای بهمن تا پایان سال جاری، روزهای دوشنبه هر هفته کلاسهای آموزشی با محوریت محیط زیست در محل خانه باغ فاتح سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج برگزار می شود.
صفحه1از212.بعدي.
  آرشيو اخبار

اطلاع رسانی


ثبت نام الکترونیکی آبیاری قطره ای

مزایدات و مناقصات

فرم هرس درختان