سه‌شنبه, 29 مهر 1393          
farsi english
منوی سازمان

فرصتهای سرمایه گذاری

پیوند سازمان های فضای سبز

معرفی اماکن خدماتی و رفاهی

کتابخانه مجازی


پیوندها

آب و هوا

 بنر

اخبار برگزیده

اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
دسته بندي اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۸ 
طی احکامی جداگانه از سوی عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز، سرپرست فضای سبز منطقه یک و سرناظر فضای سبز مناطق 6 و 10 شهرداری این کلانشهر منصوب شدند.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ 
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از افتتاح و بهره برداری بوستان نهج البلاغه منطقه 2 طی هفته جاری خبر داد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ 
هم اکنون مراجل پایانی احداث و تجهیز پارک نهج البلاغه از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در منطقه 2 در حال انجام است.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ 
اولین کنگره ملی گل و گیاهان زینتی با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج و پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی در روزهای 29 و 30 مهرماه در کرج برگزار می شود.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ 
طی حکمی از سوی عباس زارع مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، آرش یگانی به سمت سرپرست مجموعه بین المللی تنیس منصوب شد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ 
آگهی مزایده عمومی احداث، تجهیز و راه اندازی 4 قطعه زمین تنیس سرپوشیده در خیابان 218 مهرشهر از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ رسید.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر کرج با اشاره به تغییر و تحولات جهان امروز، تاکید کرد: بر این اساس لازم است روابط عمومی ها به عنوان چشم و گوش سازمان ها، اجرای طرح های نوین و همسو با تحولات جامعه ر ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ 
شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرداری کرج با آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج دیدار کردند و از بیانات ارزشمند ایشان در مباحث مرتبط با روابط عمومی و لازمه ه ...
صفحه1از212.بعدي.
  آرشيو اخبار

اطلاع رسانی


ثبت نام الکترونیکی آبیاری قطره ای

مزایدات و مناقصات

فرم هرس درختان

مناسبتها