سه‌شنبه, 1 ارديبهشت 1394          
farsi english
منوی سازمان

فرصتهای سرمایه گذاری

پیوند سازمان های فضای سبز

معرفی اماکن خدماتی و رفاهی

پیوندها

آمار صفحه
بازدید صفحه 43611
پربیننده ترین روز 28/12/1389
آمار پر بيننده ترين روز 247
بازدید امروز صفحه 1
بازدید دیروز صفحه 48

آب و هوا

 بنر

اخبار برگزیده

اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
دسته بندي اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ 
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج با اشاره به اینکه تفکر بسیجی ضامن امنیت کشور است، تاکید کرد: برنامه های بسیج در سال جاری باید مطابق با منویات رهبری و در راستای تحقق شعار امسال باشد. ...
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ 
فرمانده حوزه 8 بسیج کارمندی حضرت سیدالشهدا(ع) و مشاور شهردار کرج، تغییر و تحول در بسیج را نشانه بالندگی و پویایی این نهاد مقدس دانست.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ 
با صدور حکمی از سوی سرهنگ پاسدار قربانی فرمانده حوزه 8 بسیج کارمندی حضرت سیدالشهدا(ع) و مشاور شهردار کرج، علیرضا عبداللهی به سمت سرپرست پایگاه بسیج حضرت امام خمینی(ره) سازمان پارکها و فضای سبز شهر ...
در حاشیه برگزاری سومین جشنواره لاله ها؛ تور آموزشی آشنایی با گلهای پیازی در باغ گلهای كرج برگزار شد  جديد!
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ 
در حاشیه برگزاری سومین جشنواره لاله های شهر کرج، از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج تور آموزشی آشنایی با گلهای پیازی در محل باغ گلهای پارک شهید چمران برگزار شد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ 
پیش از ظهر امروز برنامه یکشنبه سبز به صورت مستقیم از باغ سیب کرج به روی آنتن شبکه رادیویی البرز رفت و مسئولان حامی فضای سبز و محیط زیست در آن حضور یافتند و به ارائه نظرات خود پرداختند.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ 
مدیر پارکهای بانوان سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج، زمان و مکان برگزاری کلاسهای آموزشی در باغ جهان و باغ ریحان طی اردیبهشت ماه جاری را اعلام کرد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ 
مدیر منطقه 5 شهرداری کرج از آغاز عملیات بهسازی و بازسازی پارک ارکیده واقع در این منطقه خبر داد و گفت: تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری این پارک آماده بهره برداری می شود.
  آرشيو اخبار

اطلاع رسانی


ثبت نام الکترونیکی آبیاری قطره ای

مزایدات و مناقصات

فرم هرس درختان

مناسبتها