سه‌شنبه, 11 شهريور 1393          
farsi english
منوی سازمان

فرصتهای سرمایه گذاری

پیوند سازمان های فضای سبز

معرفی اماکن خدماتی و رفاهی

کتابخانه مجازی


پیوندها

آب و هوا

 بنر

اخبار برگزیده

اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
دسته بندي اخبار
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ 
به منظور بررسی مراحل پایانی برپایی سومین نمایشگاه گل و گیاه؛ اعضای هیئت مدیره سازمان پارکها از باغ گلها بازدید و همدلی و حمایت خود را از بزرگ ترین رویداد فضای سبز استان البرز اعلام کردند.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ 
همزمان با نزدیک شدن به افتتاح سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج، بیش از هزار پوستر اطلاع رسانی بر اتوبوس های این کلانشهر نصب شد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ 
فاطمه آجرلو عضو شورای اسلامی شهر کرج و نماینده شورا در کمیسیون ماده 7 با حضور در باغ گلهای پارک شهید چمران از روند اجرای بخشهای مختلف نمایشگاه گل بازدید کرد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ 
عضو شورای اسلامی شهر کرج بر ایجاد پایگاه پایگاه های آموزشی شهروندی در سومین نمایشگاه گل و گیاه تاکید کرد و گفت: این مهم ابتکاری نو و کارآمد است که باید مورد توجه در سایر بخشها قرار گیرد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ 
بهنام محمودی عضو شورای اسلامی شهر کرج از روند آماده سازی سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج واقع در باغ گلهای پارک شهید چمران بازدید کرد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ 
ظهر امروز بهنام محمودی عضو شورای اسلامی شهر کرج از روند آماده سازی سومین نمایشگاه گل و گیاه این کلانشهر که در محل باغ گلهای پارک شهید چمران در حال انجام است، بازدید کرد.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ 
در حال حاضر با تلاش کارگران سازمان پارکهای شهرداری کرج و واحد فضای سبز منطقه 9، فضای سبز زیرگذر دانش آموز در حال احداث است.
تاریخ ارسال :
 ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ 
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج از روند رو به رشد توسعه فضای سبز در این منطقه طی پنج ماهه گذشته خبر داد.
صفحه1از212.بعدي.
  آرشيو اخبار

اطلاع رسانی


ثبت نام الکترونیکی آبیاری قطره ای

مزایدات و مناقصات

فرم هرس درختان

مناسبتها