سه‌شنبه, 9 شهريور 1395          
farsi english
عنوان : ثبت نام 170 نفر متقاضی تاکسی روآ در طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی/مهلت ثبت نام تا پایان هفته جاری
کد خبر : ۱۰۶۸۷
تاريخ :
 ۱۳۹۰/۱۱/۲۵ 
ساعت : ۱۵:۳۳:۴۱

کریم افشار ضمن اعلام این خبر افزود: سهمیه کلی ناوگان تاکسیرانی کرج در طرح توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی با محوریت تاکسی 500 دستگاه می باشد.

وی افزود: از این تعداد تا کنون 170 نفر با ثبت نام در طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی، متقاضی واگذاری تاکسی مدل روآ شده اند.

افشار در خصوص شرایط واگذاری خودروهای طرح توسعه اظهارداشت: خودروهای مذکور با شرایط نقد و اقساط به متقاضیان واگذار می شود.

نایب رئیس هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی با بیان اینکه، شرایط در نظر گرفته شده برای واگذاری خودروهای جدید به گونه ای است که بیشترین نفع عاید متقاضیان می شود، عنوان کرد: متقاضیان با پرداخت دو میلیون تومان وجه نقد می توانند برای دریافت این خودروهای تاکسی اقدام کنند.

افشار در ادامه افزود: مابقی وجه خودرو به صورت اقساط 60 ماهه از ثبت نام کنندگان در طرح  اخذ می شود.

پایان هفته جاری پایان مهلت ثبت نام تاکسی روآ به اتمام می رسد

مدیر عامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج، آخرین مهلت ثبت نام تاکسی روآ در طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی را پایان هتفته جاری ذکر و عنوان کرد: متقاضیان خودرو تاکسی روآ برای ثبت نام در طرح به سازمان تاکسیرانی مراجعه و نسبت به ثبت نام نا پیش از مهلت اعلام شده اقدام نمایند.

افشار با اشاره به واگذاری بیش از هزار دستگاه خودروی جایگزین از آغاز طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، اظهارداشت: سال گذشته 98 درصد تاکسی های فرسوده در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ثبت نام کردند.

نایب رئیس هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی شهری هدف از اجرای این طرح را ارتقاء مبلمان شهری ذکر و بیان کرد: ارائه خدمات بهینه به شهروندان از دیگر اهداف مهمی است که در طرح به آن توجه ویژه شده است.

این مسئول با اشاره به مشكل آلودگي هوا به عنوان يكي از مهمترين مسائل زيست محيطي اظهارداشت: خودروهايي كه با تكنولوژی قديمي عرضه مي شوند و همچنين تردد فعلي خودروهاي فرسوده، مشكلات زيست محيطي را دو چندان می کند.

افشار با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی اظهارداشت: اجرای طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نقش بسزایی در کاهش مشکلات زیست محیطی ایفا می کند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری کرج

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8